Aksaray Medyum

15

Aksaray medyumlar arasında  en ünlü medyum, büyü yapma ve bozma ya da çözme alanında uzman olarak tanınan medyum olarak Haluk hoca “ak büyüler” konusunda uzmanlaşmış bir medyumdur, emeklerinizi zayi etmez ve sizi istediğiniz sonuca götürmek için çok etkili vefkler hazırlar. Bilindiği üzere büyü kelimesi “etkileme” anlamına gelmektedir. Tarihi çok eskilere dayanan bir işlemdir ve bu işlem insanların hayatlarını değiştirmektedir, zor durumda kalan insanlar,çare bulmak amacı ile büyü yaptırma ya da vefk yaptırma yoluna başvururlar. Genellikle bu sorunlar “manevi” olmaktadır, birisi tek yönlü bir sevdaya tutulmuş ve karşı taraftan hiçbir cevap alamıyorsa; bağlama büyüsü adı altında bir çok çeşitli yollarla yapılabilen ve farklı adlarla anılan büyülere baş vurabilir.

Bu büyüleri yapmak beceri  istediği gibi; bu gizli ilimlerde de tecrübe sahibi olmayı gerektirir. Kendi nefis (ego) lerinin kurbanı olup da karşı tarafa kötülük yapmak isteyenler, 3000 yıldan beridir “ kara büyü” adı altında birçok büyüye baş vurmuşlardır. Büyü yapılan kişilerin ruhsal dünyası kısa sürede büyü tuttuğunda büyük değişimlere maruz kalmıştır, birçok insanın evi yıkılmış birçok insan evinden ve işinden olmuştur. Fakat birleştirici ve işleri kolaylaştırıcı büyüler de vardır. Bu büyüler de çok farklı sınıflara ayrılırlar.

Aksaray Medyum

Büyü muska yazılmak sureti ile; insanların işlerini daha da kolaylaştırmak onların murat ettiği bir işe erişmelerini ve başarılı olmalarını sağlamaya yönelik de yapılabilir. Bu tip büyüler ak büyüler adı altında toplanırlar.İş bereketini arttırma, maddi bereketi oluşturma, talihini açmak, kısmetini açmak, bir işte veya imtihanda başarı elde etmek, sevilen birini kendine aşık etmek veya bağlamak gibi amaçlarla yapılan işlemler vardır. Bunların dışında musallat olan cinleri çıkarmak, bir hastalığı (ruhsal) iyileştirmek gibi çeşitli amaçlarla da yapılabilir.

Batman Medyum
Yozgat Medyum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara; 0505 326 23 32