Muska Yapan Hocalar

Muska Yapan Hocalar

Muska Yapan Hocalar

Muska yapan hocalar,diye Google üzerinde arama yaptığınızda bir çok muska yapan hocalar karşınıza çıkacaktır ancak bu hocaların hepsi de muska yapabiliyor mu işte bu konu bir muammadır sevgili okurlarım.

  • Muska yapan hocalar istanbul,
  • Muska yapan hocalar telefon numaraları,
  • Muska yapan hocalar trabzon,
  • İstanbul’da muska yapan hocalar,
  • Mersin’de muska yapan hocalar,

kelimelerini arattığınızda yine onlarca farklı medyum sitesi karşınıza çıkar. Ancak siz büyüyü ya da muskayı ne için yapıyorsunuz?  Bir deva bulmak amacıyla değil mi? Eğer cevabınız evet ise o  halde zamanınızı ve umutlarınızı ve beklentilerinizi boşa çıkaracak sahte medyumlardan uzak durmanız gerekir. Eğer gerçekten işe yarayacak bir muska yazdırmak istiyorsanız o halde muska yapan hocalar kelimesini aratırken her önünüze çıkan ve kendine medyum diyen insana güvenmemeniz gerekir. Bu alanda onlarca yıldı dile kolay hizmet veren ve vefk ilminin en derinliklerine inen tecrübe sahibi gerçek bir medyum, işinizi sonuna kadar götürebilecek ve sizi muradınıza erdirebilecek gerçek medyum aramakla artık zaman harcamanıza gerek kalmadı. Çünkü gerçek muska yazan medyum olarak ben Medyum Haluk Hoca sizlerin 30 yıldır hizmetinizdeyim. Her türlü manevi sorunlarınızı çekinmeden benimle paylaşabilirsiniz ve unutmamanız gereken şu ki; ölüm haricinde sevgili kardeşlerim çözülmeyecek bir sorun yoktur.

Ben Sizler İçin Ne Yapıyorum

Muska yapan hoca olarak ben size vefk hazırlıyorum. Hazırlayacağım vefk için her şeyden önce, sizden bazı bilgiler alıyorum mesela sizin ve anne doğum tarihleri ve isimleri, ayrıca ek olarak büyü yaptırmak istediğiniz hedef kişinin de anne ismi ve kendisinin doğum tarihi hatta varsa bir resminizi de istiyorum. Bütün bunları ne için istediğime gelince;

Sevgili okurlarım, doğum tarihlerini istememin sebebi sizin yıldızname durumunuzu ortaya çıkarmak ve yıldızların tesir zamanlarını tespit ve tayin etmektir. İkinci olarak isimlerinizi vefkin içine Ebcet hesabına göre yazıyorum ve sizin işi yapacak olan hüddam varlığına resim ile de yol gösteriyorum.  Böylece hüdddam vereceğiniz bilgileri baz alarak harekete geçer. Ben de vefki ona göre hazırlarım. Hazırladığım muskalar ezberden yazılan ve tesiri olmayan muskalar değildir.

Yorumlar

Fatma
29 Kasım 2018

Merhaba ben de büyülerin etkisinin olduğuna inanmaya başladım niye Hani her şey tesadüf olamaz Bana göre çünkü sevgilim ile benim aramda çok aşırı sorunlar çıkmaya başladı Kendisi benim en ufak kusurlarımı çok büyük görmeye başladı bu da ayrılmamız gerekti düşüncesini bende oluşturduğu sonunda ilk adımın ondan gelmesini bekledim ve Çok geçmeden benden Ayrılmak istediğini söyledi ?kimiz de farklı insanlarla tanıştık fakat bir türlü onu unutamıyorum öyle görünüyor ki o da beni unutamıyor oldu ben de Medyum hocayı arayıp son bir şansımı denemek istedim aşk büyüsü yaptırdım hocaya 45 gün içerisinde aşk büyüsü etkisini göstermeye başladı Şu anda ikimiz Beraberiz bir ayrılmayı düşünmüyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Call Now ButtonHemen Ara;+49 157 59456087 Almanya Medyum