Sevgiliyi köpek etme duası

Sevgiliyi köpek etme duası

Sevgiliyi köpek etme duası aslında Sevgiliyi köpek etme büyüsüdür, yani kişi dua ederek birilerini köpek haline getiremez bu ilahi yasalara aykırıdır yalnız çok büyük zulme uğrayanların beddua olarak yayacakları çok negatif enerjiler, karşı tarafa belli zararlar verebilir. Bunun dışında birinin iradesini emir altına almak veya başka birinin iradesine bağlamak söz gelimi eski sevgiliyi köpek etme işi sadece vefk ile mümkün olabilir. Dualar herkesin ve hatta tüm insanlığın hayrına yapıldığında daha güçlü tesirler yaparlar ancak kişinin bencil duygular içinde birini kendine köpek gibi aşık etmesi isteği dualarla olacak iş değildir.

Piyasada eski sevgiliyi köpek etme duası adı altında sizlere bir çok yanıltıcı dua verilebilir hem sizi  hem kendilerini günaha sokmuş olurlar. Aşık etme duası, aşık etme büyüsü arasında çok farklar vardır. Birisinde dileğinizi dilersiniz ve evrene yollarsınız. Bu dilek ya gerçekleşir ya da gerçekleşmez. Veya sizin istemediğiniz fakat sizin hayrınıza olacak şekilde gerçekleşir. Siz bu durumda “duam gerçekleşmedi” der ve üzülürsünüz. Ancak illa ki eşinizi ya da sevgilinizi kendi iradenize bağlamakta çok ısrarcı iseniz bu taktirde bağlama vefki yaptırmanız önerilir.

Medyum İletişim

Medyum İletişim

Bağlama Vefki Sevgiliyi Köpek eder mi?

Bağlama vefki ya da bağlama büyüsü eğer tutarsa sevdiğiniz kimseyi size köle gibi bağlar. Varını yoğunu emrinize vermeye amade sizin sözünüzden çıkmayan ve size bağlı olan bir eşiniz olur. Eğer büyü tutarsa böyle olur ama büyü tutmazsa hiçbir şey olmaz. O nedenle size her zaman emeklerinizin boşa gitmemesi için doğru ve güvenilir medyum bulmanızı isteriz. Gerçekten bağlama büyüsü veya vefki alanında deneyimi olan bir çok kez bu işleri yapmış ve yapmakta olan başarılı ve yetenekli medyum hocayı bulmak zordur diye düşünüyorsanız haklısınız.

Özellikle de İnternetin hizmete girmesi ile ağzı olan konuşuyor ve ağzı olan yazıyor. Yetkinliği denetleyecek bir kimse olmadığı için insanlar başkalarını kandırmak isteyen kötü insanlar, kendilerini medyum ya da hoca olarak tanıtıyorlar. Ama bu insanlardan uzak durmanız gerekir. Medyum Haluk hoca bu nedenle kendi sitesini açtı ve insanları gerçek medyuma yönlendirmek ve onlara daha hızlı şekilde yardım etmek istedi.  Sevgiliyi köpek gibi bağlamak isteyenler, papaz büyüsü kaşık büyüsü  aşk büyüsü gibi vs  bağlama büyülerinden birinden yararlanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Call Now ButtonHemen Ara;+49 157 59456087 Almanya Medyum