ALMANYA MEDYUM

Almanya Medyum

Almanya Medyum Hoca Hizmetleri , Almanya Güvenilir Medyumlar Hocalar Sıralamasında Her Zaman Ön Safhasında Yerini Almış Almanya Medyum Hocası da Olarak Bilinen Medyum Haluk Hoca Sizlere Her Daim Fayda Sağlamak İçin Bir Telefon Kadar Yakındır. Dünya’nın Hangi Ülkesinde Ve Ya Şehrinde Olursanız Olun Hiç Çekinmeden Bizi Arayıp Bizzat Dünyanın En İyi Medyumu Olarak Bilinen Ünlü Medyum Haluk Hocadan Yardım Alabilirsiniz. Çalışma Alanları Konusunda İse Aşk Büyüsü, Aşık Etme Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Papaz Büyüsü, Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü, Kısmet Açma Büyüsü, Büyü Bozma, Muska, Yıldızname Bakımı, Su Bakımı, Gibi Çalışmalarda Yardımcı Olmaktadır, Bu Konularda Yardım Alabilmeniz İçin Tek Yapmanız Gereken Kendisi İle İletişim Kurmak Olacaktır. Daha Detaylı Bilgiye Sahip Olmak İçin Aşağıdaki Makalelere Göz Atabilirsiniz.

Medyumlar Hocalar

Medyumlar Hocalar, Binlerce insanın aradığı ve derdine derman için başvurmak istediği en iyi medyumlar ve hocalardır, ancak en iyi medyumlar ve hocaları bulmak büyük bir sorun olmaya başlamıştır çünkü İnternet’te yüzlerce medyumluk la ilgisi olmayan insan kendini Güvenilir  Medyumlar Hocalar olarak tanıtarak birçoğu da sahte fotokopi dualar fotokopi vefkler yollayarak dertli insanlardan binlerce lira para alıyorlar. Değerli okurlarımız gerçek medyumlar hocalar para öncelikli olarak çalışmazlar, Evet para bir işlem yapılması için zaman ve malzeme harcandığından dolayı gereklidir. Ama asıl Hedef bu değildir. Asıl Hedef insanların sıkıntıda olduğu durumu ortadan kaldırmak için doğaüstü güçleri sanatsal bir şekilde bir araya getirip yönlendirmek ve insanların sıkıntısını giderip onların huzur ve mutluluğunu sağlamaktır. Bu amaca hizmet eden ünlü medyumlar hocalar, en iyi medyum hocalar ünvanını hak ederler. Bu amacı taşımayan İnsanlar dünyaca ünlü güvenilir medyumlar hocalar değil en kötü hocalardan bile daha kötü olurlar. Yıllardır kendi İnternet sitesinde sizlere bu konularda çeşitli uyarılarda bulunan Uzman Medyum Hoca siz değerli insanların huzur ve mutluluğu için 30 yılını feda etmiş vefk büyü yapma ve büyü bozma alanlarında uzmanlaşmış bir hoca olarak garantili sonuç veren  medyumlar hocalar statüsünde yerini almıştır.

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü ile insanlar sevdikleri insanlara çok kolay bir şekilde yeniden kavuşabilirler.  Etkili Aşk Büyüsü bu alanda uzmanlaşmış bir gerçek medyum hoca tarafından yapıldığında kısa sürede etkisini göstermektedir. Kesin Sonuç Veren Aşk Büyüsü bu alanda uzman olmayan birileri tarafından yapılırsa –mesela bazı sahte medyumların yaptığı gibi – fotokopi vefklerle yapılırsa çok kötü sonuçlar elde edilebilir. Sevdiğine kavuşmak isteyen insanlar Garantili Aşk Büyüsü ile çok kısa sürede mucizelere şahit olabilirler.  Evli ve eşi ile arası iyi olmayan insanlar da Resme Bakarak Aşk Büyüsü ile eşlerine yeniden kavuşabilirler. Güvenilir Medyum Hoca bu alanda sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

En Ağır Aşk Büyüsü İle Yüzde yüz etkili sonuçlar veren aşk büyüsü belirtileri veren  çalışma Türkiye’nin en başarılı medyumlardan biri olan Medyum haluk hoca şu ana kadar kurtardığı ve mutlu sonla nihayetlendirdiği başarıları ile tanınıyor. Ülkemizin vergi veren resmi medyum hocalarından biri olan hocamız; kara sevdaya tutulmuş gençler için umut oluyor. Sitesinde sıkıntılarınızı çözmek için günün her saati kendisine ulaşabilmenize olanak tanıyan Ünlü Medyum Hocamız şu ana kadar imkansız aşkları mümkün hale getiren nadir medyumlardan biridir. Günümüzde en çok istenen ve talep edilen canbar aşk büyüsü ile artık sevdiklerinizle aranızda oluşan soğukluklar son bulacak…

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü gerek evli çiftler için gerek nişanlılar ve sözlüler için gerekse kara sevdaya tutunmuşlar için birebir etkili bir büyüdür. Sitesinde ünlü Medyum Haluk Hoca başta Bağlama büyüleri olmak üzere çeşitli büyüler hakkında bilgi verdiği dökümanlar mevcut. Ayrıca Nazar, Hipnotizma, Manyetizma, Remil ilm-i Şerifi,burçlar ilm-i Şerifi, Yıldızname ilm-i Şerifi, Fizyonomi ilm-i Şerifi, Vefkilm-i Şerifi gibi gizli ve etkili ilimlere vakıf olan Garantili Medyum Hocamız Etkili Bağlama Büyüsü ile sizleri sevdiğinize kavuşturmakla kalmıyor, aynı zamanda çözülmesi zor kara büyüleri de çözerek sizlerin yaşamla tekrar barışık yaşamanıza yardım ediyor.

Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyüsü yaptıranlar bu büyünün ne kadar çabuk etki ettiğini bilirler. Yaptırmayanlar ise şüphe içindedirler. Hafız Medyum Hoca bu alanda bu yaşına kadar yüzlerce aileye bu işlemi yapmış ve %98 başarı elde etmiştir. Yani her 100 çiftten 98 i muratlarına ermiştir. Diğer %2 lik kısım ise nasip edilmediği için birleşmemişlerdir. Levh-i mahfuzda değiştirilebilir kısım vardır, dokunulamaz olan bir kısım vardır. Değiştirilebilir olan kısımda insanlar hayır hasenat ve dualarla bir felaketi önleyebilirler. Ya da etkili vefk ile bu değiştirilebilir. Hayırlı niyetler daima iyi enerjilerdir ve daha çabuk gerçekleşirler. Bu nedenle vefk dua ve iyi enerjiler-niyetlerle insanlar kısa yoldan –hayırlı ise – muratlarına erebilirler. Medyumlar da buna aracı olurlar…

Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü, Medyumların çalışma sahası içine giren Birini Kendine Aşık Etme Büyüleri alanında büyük başarı elde eden medyum haluk hoca ile artık aşk ilişkileriniz pozitif yönde yeni bir boyut kazanacak…  Güvenilir Medyumlar Hocalar bilindiği gibi spirit tanımıyla doğa üstü varlıklarla ilişki kurabilen ve onlara iş yaptırabilen özel insanlardır. Çok az insan medyum olabilir. Bu insanları diğer sıradan insanlardan ayıran özellikleri sezgi güçlerinin çok fazla olması ve gizli ilimler alanında kedilerini geliştirmiş olmalarıdır. Cinler (Hüddamlar) sadece vefk ile ve özel isimlerin zikri ile etki altına alınabilirler. Çok gizli isimleri tekrar edenler bir kaç gün içinde kendi yaşamlarında anlam veremedikleri gelişmelerle karşı karşıya kalırlar. İşte bu güçlerin doğru yönlendirilmesi işini medyumlar yapar. Bir medyum; amaçları ile büyü (vefk) yapabilir.

Bu işlem büyük bir bilgi donanım tecrübe güçlü bir iman ve irade ister. İşte bu özellikler her insanda bulunmaz. Garantili Medyum Hoca bu özelliklere sahip sayılı medyumlardan biri olarak kısa sürede sizlere “aşık etme vefki” hazırlayarak sizlerin yaşamlarına güzellik katıyor. Siz de gelişmelere ve güzel sürprizlere anlam veremeyeceksiniz. Bu kadar güzel tesadüfün nasıl birbirini izlediğini hayretler içinde izleyeceksiniz. Vefk yazılır yazılmaz tesirler yayılmaya başlayacak. Sevdiğiniz kişi kadın-erkek size karşı birden bir bağlanma ihtiyacı hissedecek ve tüm sevgi odağını size kilitleyecektir. Siz de bu şekilde ilgi odağı olacaksınız. Vefk işlemi ile sadece sevdiğiniz insan değil, etrafınızdaki herkesin sempatisini kazanmaya başlayacaksınız.

Etkili Gerçek Aşık Etme Büyüsü ile bir çok eşi yuvaya döndürmeyi başaran hocamız;gibi işlemlerde uzmanlaşan medyum haluk hoca ile irtibata geçerek aşk acısı ve tek taraflı acı veren kara sevdadan kurtulun.

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü diğer adı aşık etme/ bağlama büyüsü olarak bilinen meşhur büyü hakkında Medyum hocanın sitesinde  bilgi edinebilirsiniz. Etkili papaz büyüsü bir çok insan tarafından sanki sadece keşişlerin yapabildiği bir büyü olarak bilinir ama işin esası farklıdır: Papaz büyüleri diğer büyülerden daha etkili olan ve matlup kişinin bazı özel eşyalarını da vefke dahil eden bir işlemdir.  Etkisi de bundandır.  Diğer vefklerde özel eşyalar ( saç, kıl , tırnak, deri döküntüsü, kan vs) alınmaz. Papaz büyüsünde ise alınır. Yani özetle gerçek papaz büyüsü hem birleştirme için yapılabilir hem de ayırma için yapılabilir. Her iki işlem de çok güçlüdür. Bu büyü çeşidini ülkemizde sayılı papaz büyüsü yapan medyumlar hocalar yapar bunlardan biri de medyum haluk hocadır.

Sevgiliniz ya da çok sevdiğiniz eşiniz sizi terk etmek üzere ya da terk etmiş olabilir. Elinizden hiçbir şey gelmeden kahrolmak yerine hemen Medyum hoca ile irtibata geçerek Garantili Papaz Büyüsü yaptırabilirsiniz. En çok talep edilen işlem yazısı ise Papaz büyüsü nasıl yapılır bu yoğun talebi şu ana kadarki başarısına borçludur. Çok etkili ve hızlı bir şekilde tesir gücü olan bu büyü sayesinde sevgilisinden ayrılmış ya da ayrılmak üzere olanlar muratlarına kavuşuyor. Evliler etkili gerçek papaz büyüsü olan Papaz Büyüsü ile yuvalarını kurtarıyor. En başarılı medyumlardan biri olan Medyum Hoca Etkili Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır Bozulur sizlere kısa zamanda bu işlemi yapan nadir medyumlardan. Siz de böyle içinden çıkılmaz bir durumda iseniz hemen sitesine girerek medyum hocamız ile irtibata geçebilir ve sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Sahip olduğu gizli ilimlerin verdiği bir ayrıcalık olarak çeşitli hüddamlara ( yardımcı cinler) sahip olan ve onlar üzerinde tesirli olan Medyum Haluk hocamız içinizi bunaltan ve içinden bir türlü çıkış yolu bulamadığınız problemlerinize çare oluyor.

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni geri getirme büyüsü nedir ve neden yapılır soruları çok sorulan sorulardır. Bizde bu makalede bu soruları cevaplandırmaya çalışacağız Profesyonel Medyum hocanın verdiği bilgiler çerçevesinde daha sağlıklı bilgiler vereceğimize inanıyoruz. Gideni Eşi Getirme Büyüsü ayrılmak isteyen herhangi bir neden ortaya sürmeden ya da kafa karışıklığı nedeniyle veya o ilişkide herhangi bir gelecek görmediği için terk edip giden insanların yeniden geri getirilmesini amaçlayan bir büyü çeşididir. Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü yapılması en kolay büyülerden biri olduğu için ve de başarı oranı çok yüksek olduğu için oldukça tutulan bir büyüdür. Profesyonel Uzman Medyum olmak için en düşük yeterliliğe sahip olan herhangi bir Uzman Medyum tarafından da kolayca yapılabilir.

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma duası en iyi medyum hocamız tarafından yapılır bu büyü yapmak için bireysel olarak da çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz. Örneğin Havvas ilimlerinde geçtiği üzere; Arabi Ayın ilk cuma günü temiz bir kağıt üzerine 41 kere vereceğimiz ayetleri yazacaksınız ve bu ayetleri yazdıktan sonra 489 kere Ya Fettah ismi şerifini okuyup bu ayetleri Üzerinizde taşıyacak ya da iş yerinizde baş köşeye atacaksınız kısmet açma için büyük oranda başarı elde edebileceğiniz Bu yöntem Havas gizli ilimlerden alınmıştır.

Eğer iş yeriniz varsa çok fazla müşterinin gelip alışveriş yaptığını şahit olacaksınız. Borçlarınızın Güneş görmüş kar gibi eridiğini göreceksiniz. Eğer Arapça yazma bilgi ve yeteneğiniz yoksa bu işe zaman ayıramazsanız, Güvenilir Gerçek Medyum hoca sizin için vefk hazırlayabilir ve kısmet açma vefkini 1 hafta içerisinde hazırladıktan sonra size posta ile gönderebilir, söz konusu ayetler Fatır Suresi 29 ve 30 ayetlerdir kısmetinin açılmasını isteyenler özellikle işyeri sahibi iseler mutlaka her sabah dükkana geldiklerinde 489 kere Ya Fettah ismi şerifini okumayı ihmal etmemelidirler. İkinci bir yöntem olarak kısmet açma büyüsü kısmet açma duası olarak bilinen Vakıa suresinin okunmasıdır. Vakıa Suresi Her cuma okunduğunda Kısmetin açıldığı bolluk ve bereketin iş yerinize dolacağını görebilirsiniz.

Daha fazla istifade edebilmek için 40 gün boyunca her ikindi namazından sonra Vakıa Suresi’ni okumanız bereketi kat kat artıracaktır. Tabii yine Fettah ismini zikr etmeniz gerekiyor. Arapça olarak vefk hazırlandığında bu vefki dükkanın girişine asmanız sadece Ya Fettah zikrini yapmanız yeterlidir. Eğer vefk hazırlamadan Kısmetin açılmasını istiyorsanız söylediğimiz gibi duaları okumamız gerekiyor. Kısmet açma vefki veya kısmet açma vefkleri konusunda ülkemizin en becerikli medyumlarından biri olan Resmi Ruhsatlı Medyum Hoca sizlere bu konularda bir telefon kadar uzaklıkta kendisini arayarak işlerinizin daha iyi yoluna girmesini bolluk ve bereketin hayatınızı canlandırmasını sağlayabilirsiniz.

Muska Yapan Medyumlar Hocalar

Muska yapan medyum hocalar,diye Google üzerinde arama yaptığınızda bir çok muska bozan hocalar karşınıza çıkacaktır ancak bu hocaların hepsi de muska yapabiliyor mu işte bu konu bir muammadır sevgili okurlarım. Kelimelerini arattığınızda yine onlarca farklı medyum sitesi karşınıza çıkar. Ancak siz büyüyü ya da muskayı ne için yapıyorsunuz?  Bir deva bulmak amacıyla değil mi? Eğer cevabınız evet ise o  halde zamanınızı ve umutlarınızı ve beklentilerinizi boşa çıkaracak sahte medyumlardan uzak durmanız gerekir. Eğer gerçekten işe yarayacak bir muska yazan medyum hoca istiyorsanız o halde muska yapan bozan hocalar kelimesini aratırken her önünüze çıkan ve kendine muskacı medyum hoca diyen insana güvenmemeniz gerekir. Bu alanda onlarca yıldı dile kolay hizmet veren ve vefk ilminin en derinliklerine inen tecrübe sahibi gerçek bir medyum, işinizi sonuna kadar götürebilecek ve sizi muradınıza erdirebilecek gerçek medyum aramakla artık zaman harcamanıza gerek kalmadı. Çünkü gerçek muska yazan medyum hocalar olarak ben Medyum Haluk Hoca sizlerin 30 yıldır hizmetinizdeyim. Her türlü manevi sorunlarınızı çekinmeden benimle paylaşabilirsiniz ve unutmamanız gereken şu ki; ölüm haricinde sevgili kardeşlerim çözülmeyecek bir sorun yoktur.

Yıldızname Bakımı

Yıldızname bakımı yapan medyumlar hocalar bulmak istiyorsanız hiçte uzak değilsiniz medyum haluk hoca ebced ilmi havas ilmi konusunda yıldızname bakımı yapan medyum hoca aramalarınızda karşınıza çıkalacaktır, Dünyaca ünlü medyum hocamız 30 yıldır sizlere en iyi yıldızname bakımı yapan medyum hoca olarak hizmet vermektedir kensine bizzat ulaşarak bu bakımı yaptırabilirsiniz…

 

Aachen,Augsburg,Bad,Oeyenhausen,Berlin,Bochum,Bonn,Braunschweig,Buchloe,Darmstadt,Dortmund,Duisburg,Düsseldorf,Dresden,Elmshorn,Erlangen,Essen,Frankfurt,FrankfurtamMain,Freiburg,Fürth,Gelsenkirchen,Hagen,Hamburg,Hamm,Hanau,Hannover,Hattersheim,Heidelberg,Heidenheim,Herne,Ingolstadt,Kassel,Koblenz,Köln,Konstanz,Korschenbroich-Glehn,Krefeld,Limburg,Lüdenscheid,Mainz,Mannheim,Mönchengladbach,München Münih,Münster,NeuIsenburg,Neuss,Nürnberg,Osnabrück,Plochingen,Ratingen,Recklinghausen,Saarbrücken,Siegen,Solingen,Stuttgart,Ulm ,Wiesbaden,Wuppertal,

 

Yorumlar

Erdem
11 Mart 2018

Iyi günler gördügüm kadariyla AACHEN da yeriniz var ben büyü yaptirmak istiyorum fiyatlarini ögrene bilirmiyim veya aachen adresinizi vere bilirseniz veya almanya tel arayabilirimde. nasil müsait görürseniz aachende nerede adresini alabilirmiyim acaba ve saat ?

  admin
  12 Mart 2018

  Merhaba bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

  Ziya. Almanya Köln
  16 Kasım 2018

  Erdem en iyi medyum burada sizler için en iyi yorumu yapılan medyum'dur kendisine çalışma yaptırdım kısa sürede kesin sonuç aldım bir de Almanya medyumları nı çok aradım ama pek güvenilir değiller medyum haluk bey farklı haberin olsun diyorum.

Selma
21 Kasım 2018

Ben Selma. Evimde huzurum kalmamıştı. Evliliğimde belki de en kötü günlerini yaşıyordum. Üzerimizde kötü bir etki olduğunun farkındaydım ama büyü yapıldığını düşünemiyordum. Haluk Hoca’yı arkadaşım tavsiye etti. Gidip kontrol edildiğim zaman, evimde büyü olduğunu öğrendim. Hemen büyü bozma işlemi sağlayan Haluk Hoca, huzursuz olmamız ve kocamla aramın kötü olması için biri tarafından büyü yapıldığı söyledi. Büyüyü bozduktan sonra aylardır gülmeyen yüzümüz gülmeye başladı, huzurumuz yerine geldi. En mutlu olduğumuz zamanlara büyü ile tekrardan kavuşmak cidden paha biçilemez bir güzellik sundu. Herhangi bir konuda problem yaşayan herkesin en azından büyü var mı yok mu diye öğrenmek için bile iletişime geçmesi gereken insan diyebilirim.

  Emine Almanya Hamburg
  16 Ocak 2019

  Selma hanım ben Hamburg'da yaşıyorum yaşıyorum sizin yorumunuz üzerine medyum haluk bey ile çalışmaya başladım, önce rabbimin izni daha sonra medyum haluk hocamızın vesilesi ve sizin vesileniz benim mutluluğum oldu, medyum haluk hocamızı tüm kardeşlerimize öneriyorum eşimle aramızın düzelmesinde %100 etkili ve Başarılı Oldu Allah Razı Olsun.

Kararsızdım medyum haluk hocaya güvendim
27 Kasım 2018

Bende uzun araştırmalar sonucu Haluk hoca ile çalışmaya karar vermiştim. Gerçekten çok zorlayıcı bir durum insan kararsız olunca ne yapacağımı kime güveneceğini bilmiyor hele ki papaz büyüsü içinse durum bir o kadar daha da zorlaşıyor. Bende papaz büyüsü yaptırdım. biraz uğraştırıcı ama alacağınız sonuç o kadar zorluğa değiyor gerçekten de. Ben de size Haluk ile çalışmanızı tavsiye ederim geçekten çok faydalı ve bir o kadar da güvenilir bir sonuç alacaksınız. Her şey güven ile başlar medyum Haluk çok güvenilir ve dürüst medyumların arasında yer alır. Bir derdiniz varsa inanın size derman olur benim derdime de derman oldu. inanın o olmasaydı şimdi hayatım her gün daha da kötü olacaktı. Medyum Haluk hocaya fazlasıyla minnettarım çok teşekkür ederim medyum Haluk hocaya onun sayesinde bütün sıkıntı ve dertlerimden kurtuldum. Allah ondan razı olsun.

Bunalımdan Medyum Haluk Hocam Kurtardı
29 Kasım 2018

Erkek arkadaşımı ben çok seviyorum, ona aşığım, ve onu çok kıskanıyorum, ama bir şeyin üzerine çok düşerseniz o şey sizden alınır. Erkek arkadaşım 3 yıllık beraberliği bitirdi ve başka bir kıza gitti. Ben de kıskançlık yüzünden onu çok bunaltmıştım kabul ediyorum ama onsuz hayatın hiçbir tadı tuzu kalmamıştı onsuz olmuyordu. Bu nedenle Haluk hoca ile görüştüm, ve işimin çok kolay olduğunu ve geri getirme büyüsü ile onu geri getireceğini ifade etti. Ben de işlemler için sabırsızlandım. Hemen kabul ettim ve işlemlere başladık. Onsuz geçen 3 ayın ardından o da diğer kızla ilişkisini bitirdi ve bana geri döndü. Bensiz yapamayacağını ve tüm kıskançlıklarımı çekeceğini söyledi. Şimdi deliler gibi aşığız.

Süheyla Atlar
10 Aralık 2018

Kaynanamın dili bağlansın diye gitmediğim yer kalmadı bana karışmasın diye ne gerekiyorsa yaptım, ama nafile... Ne yapsam benimle uğraşmaktan bir türlü vazgeçmedi, ben de medyum aradım sonunda medyum hoca ile tanıştık ve kaynanamdan nasıl kurtulurum diye yardım istedim. Biraz değil bana ömürlük huzur vereceğini düşündüm bu işemin, çünkü o kaynana tüylerimi diken diken ediyordu hep zulüm hep zulüm ediyordu. Arada eşim var diye çaresiz kalmıştım. size de mutlaka dil bağlama konusunda tavsiye ederim.

Soğutma Büyüsü
12 Aralık 2018

Uzun süredir takip eden biri vardı. Artık sapıklık duruma gelmişti ve ciddi anlamda rahatsız olmuştum. Ama tanıdık olduğu içinde kötü bir şey yapmak istemiyordum. Aklıma onu benden soğutacak bir şeyler bulmam gerektiği geldi. Ben de Haluk Hoca ile görüşme yaptım. Soğutma büyüsü ile bir daha adımı bile ağzına alamayacak hale gelmesini sağlayacağını söyledi. Ben de kabul ettim ve soğutma büyüsü yaptıktan sonra 1 gün geçmişti ki yolda beni görünce yolunu değişti. O kadar tesirli bir büyüymüş ki, 1 gün sonra bu kadar yüksek tesir göstermesi beni bile şaşırttı. Sonuç olarak artık rahattım ve mutluydum. Sizde istediğiniz her büyüde güvenebilirsiniz.

Vedat uçar
22 Aralık 2018

Benim aile içi sorunlarım var ve herzaman bir bahane bulup onların kavga etmesinden bıktım.benim de sonradan aklıma medyum haluk hoca geldi ve onu aradım. Meseleyi anlattım sonra bana yardım edebilir mi diye sordum o da evet dedi. Sonra bana bir vefk yazacağını söyledi. 9 gün içinde elime geçeceğini söyledi. Sonra 9 gün içinde elime ulaştı ve bana 2 tane gönderdi her ikisinin yastığının altına koydum. Ailede sürekli kavga gürültü bitti

Rahim. Almanya lüksemburg
25 Ocak 2019

Medyum Haluk hocama çok teşekkür ederim, bizimle gerçekten farklı alanlarda yardım etti ne kadar teşekkür etsem azdır, aile sorunlarımızı düzelten en iyi medyum hocadır, Biz Almanya lüksemburg da ikamet ediyorum eşimle sorunlarımız yaklaşık bir yıl önce başladı türkiye de çok medyum hoca aradım çalışma yaptırdım ama olmadı, allah razı olsun medyum haluk hocama ne kadar teşekkür etsem azdır allah razı olsun eşimle aramızı düzene kavuşturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Almanya Medyum