ünlü medyumlar

Ünlü Medyumlar

Ünlü medyumlar denildiğinde Türkiye’de ilk akla gelen başarılı medyumlardan biri olan Medyum  Haluk Hoca 20 yılı aşkın bir süredir bağlama büyüsü büyü bozma büyü yapma papaz büyüsü çeşitli Şifa vefkleri hazırlama fal bakımı şirinlik büyüsü, ve en çok da aşk büyüsü gibi meselelerde binlerce insana yardımcı olmuştur. Türkiye’de medyumluk mesleğinin açık ve bariz kurallarının olmaması, bu alanda bir denetim mekanizmasının olmaması bu alanda birçok at koşturan insanların türemesine yol açmış ve bunların büyük çoğunluğu medyumluk ile hiçbir alakası olmayan insanlardır. Medyum olabilmek için belirli kriterler vardır. Bu kriterler havas ilimleri ve ledün ilmine Vakıf olmayı gerektirir aynı zamanda cinlerle ilişki içine girmek onlarla konuşmak onlardan bilgi almak cesaretini göstermeyi gerektirir ve vefk ilmine vakıf olmayı da gerektirir. Bu becerilere sahip olmak uzun bir süreç ister emek ve zaman ister.

Ünlü Medyumlar

Ayrıca Medyum kişisinin Şifa verecek şekilde hayırlı vefkler hazırlayabilmesi için imanı kamil olması gerekir. Bütün hayırlı işler için vefk hazırlanmadan önce büyük oranda dualar okunur özel bulurlar yakılır bir vefkin hazırlanması için hazırlıklar yapılır. Ama ne yazık ki bu açığı kapatmak için gerçekten hiçbir medyumluk ile ilgisi olmayan insanların da bu alanda at koşturduğunu üzülerek görmekteyiz. Bu insanlar yardımcı olmak yerine oyalama emek ve zamanını çalmak gibi büyük zararlara yol açıyorlar ve bu mesleğin saygınlığını zedeliyorlar. Bu açıdan önemli meselelerimiz de ailevi maddi ve manevi sorunlarınızın çözümü için vefk yoluna ihtiyaç duyduğunuzda seçici davranmak ve dikkatli olmak siz değerli kardeşlerimizin sorumluluğundadır.

Dünyaca Ünlü medyumlar kelimesini arama motorlarında aradığımızda karşınıza birçok şaşalı internet sitesi ile karşılaşabilirsiniz ve hatta büyülerle ilgili bilgiler veren birçok makalelerde okuyabilirsiniz. Bu şekilde hangi medyumun gerçek Medyum olduğunu algılayabilmek için seçenekleriniz azalır. İyi bir site yapmış olmak iyi bir Medyum olmayı gerektirmiyor, aynı şekilde site dizaynı vasat olan bir insanın Medyum olmadığına karar vermek de yanlıştır. Burada önemli olan şey medyumun geçmişi ve referansları onun hakkında yapılmış olan yorumlar ve daha önce yapmış olduğu işlemlerin başarılı olup olmamasının ortaya çıkarılmasıdır. Aynı zamanda telefonla medyumu aradığınızda kendisi çözüm odaklı mı yaklaşım içindedir, yoksa sadece paranızı almaya mı çalışmaktadır bunun ayırdına varmak yine siz değerli okurların dikkatinden kaçmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum hoca medyum medyum Almanya Medyum