Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır sorusu insanların çok merak ettiği bir sorudur ve papaz büyüsü İnsanları diğer büyülere göre biraz daha korkutan bir büyü çeşididir. Bunun nedeni ise oldukça açıktır. Çünkü papaz büyüsü yapılırken Cinler çağrılmakta ve onlar devreye konulduğu için papaz büyüsüne maruz kalan kişinin cin musallatına maruz kalması gündeme gelmektedir. Cinlerin musallatına maruz kalan bir insan kolay kolay İflah olmaz her türlü sorunu yaşar hastalıklar belalar kazalar bu insanların peşini bırakmaz. Çünkü doğaüstü varlıklara söz geçirmek onlarla dövüşmek onları yok saymak mümkün değildir. Zaman zaman fiziksel olarak insanlara görülebilen cin varlıklar Musallat oldukları kimsenin hayatını altüst ederler. Bu da çok büyük risklere yol açar bir cinin ömrünün 800 yıl olduğu bilinmektedir dolayısıyla bir insana cin musallat olduğunda hayatının sonuna kadar eğer bu büyü bozulmazsa musallat devam eder.

 Bu kadar zor ve kötü olan papaz büyüsü iki amaçla yapılabilir; iki insanı birbirine bağlamak için de yapılabileceği gibi iki insanı birbirinden soğutmak için yine papaz büyüsü yöntemine başvurulabilir. Oldukça hassas ilgi isteyen bir büyü olduğu için papaz büyüsü diğer büyülerden ayrılmakta bozulması çok zor ve etkisi çok daha fazla olan bir büyü çeşididir şimdi bakalım nasıl yapılabilir.

 Papaz büyüsü nasıl yapılır

 Daha önce de söylediğimiz gibi papaz büyüsü hüddamlarla değil cinlerle çalışıldığı için rahmani olmayan çeşitli işlemler gerektiriyor yani diğer vefkler gibi Kur’an’dan veya havasi ilimlerinden alınan vefklerin yazılması şeklinde yapılmıyor. Eğer bir kadının muhabbeti hedef alınmışsa kadının çeşitli eşyaları hayız kanı gibi necis olan malzemeler kullanılabiliyor. Bu malzemelerin kullanılması bu işi yapacak olan cinlerin istediği ve şart koştuğu bir şeydir. Sonuçlarını kestirmek zordur, eğer tutarsa karşıdaki insanı çok olumsuz etkiler ve onun iradesini elinden alır. Buma kalemizde papaz büyüsü çok tehlikeli olduğu için birebir nasıl yapıldığını anlatamıyoruz. Fakat Yüzeysel olarak kullanılan materyallerin helal materyaller olmadığını bilmenizi istiyoruz başvurulan bu yöntemin de doğru bir yöntem olmadığını söylemek istiyoruz. Papaz büyüsü hangi amacı taşıyorsa bu amaç için daha uygun yöntemler de kullanılabilir Örneğin çok çeşitli bağlama büyüleri ile karşıdaki insanı kendine bağlamak vefk yöntemi ile daha rahat olmaktadır ve daha temiz bir yol olarak yine soğutma işlemleri için vefk yöntemi ile soğutulması daha hayırlı olan gönül bağının koparılması sağlanabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca medyumlar