sevgiliyi geri getirme

Sevgiliyi geri getirme

Sevgiliyi geri getirme ülkemizde son zamanlarda gittikçe artan aileiçi kavgaların ve sıkıntıların sebep olduğu ayrılmalar nedeniyle en çok başvurulan ihtiyaçlardan biridir bunun için başvurular bir çok yöntem vardır,  hemen hemen kullanılan bütün yöntemler sevgiliyi geri getirme yöntemleri olarak başarılı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Medyum olarak başarılı işlemlere uzun yıllardır imza atan Medyum Haluk Hoca sevgiliyi getirme konusunda uzman hocalar da biridir. Sevgiliniz veya eşiniz evinizi veya sizi terk edip gittiyse ve geri dönmeye niyeti yoksa ve dahası nereye gittiğini bilmiyorsanız hocayı arayarak durum hakkında değerlendirme isteyebilirsiniz. Bireysel olarak kendi başınıza yapabileceğiniz birkaç yöntem de mevcuttur.

Sevgiliyi geri getirme hayır sicili

Örneğin hayır sicili olarak bilinen sicil bir cam kabın dibine Safran mürekkebi ile yazıldıktan sonra geri gelmesini istediğiniz kimsenin adı ve anne adı da bu sicili eklenip iyice karıştırıldıktan sonra bu hazırlanan su geri getirilmesi istenen kişiye içirilirse veya onun elbisesi üzerine dökülürse o kişi de çok şiddetli geri dönme arzusu meydana getirilir. Hayır sicili birçok bağlama işlemlerinde ve sevgiliyi geri getirme gibi işlemlerde kullanılan bir sicil dir. Birkaç sembolden oluşmaktadır, bu semboller rastgele seçilmeyip Gizli İlimler den alınma sembollerdir.

Sadece derin hocalar ve medyumlar bu sembolleri çok iyi bir şekilde bilirler. Kullandıkları mürekkebin safran mürekkebi olması gerekiyor başka bir mürekkep işe yaramamaktadır,  kullanılacak materyal cam tepsi olmalıdır ve içine karıştırılacak temiz su kişinin geri gelme arzusuna kapılmasına yol açacaktır. Bu yöntem çok kısa sürede etkisini gösterir. Yine havas ilimlerinden alınma çok farklı geri getirme yöntemleri vardır. Bu yöntemler arasında sevgiliyi geri getirme konusunda en hızlı etki gösteren Medyum Haluk hocanın yaptığı vefklerdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca