Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyumlar

Gerçek medyumlar kimlerdir, bu gizemli insanların sır perdesini aralamak istedik. Gerçek medyumlar, büyü yöntemlerini kullanarak hayatınızı daha kolay yaşanır hale getirmeye çalışan insanlardır. Bu insanların nasıl çalıştıklarını anlamak için evvele gidip bazı bilgileri hatırlamak gerekiyor. Bilindiği gibi evrende var olan her şey sürekli hareket halindedir ve devinmektedir. Büyü yapıldığı zaman bu enerjiler belli bir olaya odaklandırılır ve gerçekleşmesi istenen olayın, gerçekleştirilmesi için birçok faktör devreye sokulur. Birisi diğer bir insana aşık edilmek istendiğinde onun duygu ve düşünceleri ile oynamak büyü alanı içine girer.

Duygu ve düşünceleri değiştirmeye odaklı olarak çalışan fiziksel alemin dışında varlığını sürdüren çeşitli varlıklar vardır. Bu varlıklarla ilişki içine giren seçkin insanlara Medyum adı verilir.  Bu işi gerçekten yapabilenlere de gerçek medyumlar denir. Medyumlar belirli bir frekansta bu varlıklardan bilgi alıponlara bilgi aktarabiliyorlar. Ya da bu frekansları açık olmayan medyumlar vefk gibi gizemli güçlere sahip materyalleri ezbere oluşturarak bu etkileri yine yaratabilirler. Sonuç olarak amaçlanan Hedef her ne ise o amaca ulaşmak için sizi yönlendirebilecek daha önce denenmiş ve yapılmış olan birçok yöntemi deneyerek siz de aynı başarıyı elde edebilirsiniz. Günümüzdeki medyumlar geçmişteki bu başarılı işlemleri taklit etmektedir.

Bu bilgilerin üzerine herhangi yeni bir bilgi eklemiş değildirler. Onlardan beklenen sadece bu bilgileri doğru bir şekilde yeniden yapmak ve uygulamaktır. Bundan başka bir şey beklenmez. En etkili aşk büyüsü yapılırken, yine daha önceden yapılmış ve gerçekleşmiş olan metotlar uygulanır. Eksiksiz uygulama sonucu hedef kişinin duygu ve düşünceleri istenilen kişiye yönlendirilir ve böylece aralarında bir duygusal bağ oluşmaya başlar. Büyü dediğimiz şey enerjinin yönlendirilmesinden başka bir şey değildir. Gerçek medyum bu enerjileri harekete geçirecek olan VEFKİ doğru bir şekilde hazırlamakla mükelleftir, nasıl çalıştığını anlaması gerekli değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum hoca medyum medyum Almanya Medyum