BAĞLAMA BÜYÜSÜ

7069

Bağlama büyüsü gerek evli çiftler için gerek nişanlılar ve sözlüler için gerekse kara sevdaya tutunmuşlar için birebir etkili bir büyüdür. Sitesinde ünlü Medyum Haluk Hoca başta Bağlama büyüsü olmak üzere çeşitli büyüler hakkında bilgi verdiği dökümanlar mevcut. Ayrıca Nazar, Hipnotizma, Manyetizma, Remil ilm-i Şerifi,burçlar ilm-i Şerifi, Yıldızname ilm-i Şerifi, Fizyonomi ilm-i Şerifi, Vefkilm-i Şerifi gibi gizli ve etkili ilimlere vakıf olan Medyum Haluk Hoca Bağlama büyüsü ile sizleri sevdiğinize kavuşturmakla kalmıyor, aynı zamanda çözülmesi zor kara büyüleri de çözerek sizlerin yaşamla tekrar barışık yaşamanıza yardım ediyor.

Medyum Haluk Hoca ile Yapabilecekleriniz:

 • Filanca hanımla ya da filanca er ile evlenebilecek miyim
 • Sevdiğim kişi ile aramda ahlak gelenek görenek uyuşmazlığı var mı
 • Evlenirsek ileride Evlatlarımız olacak mı?
 • Evlatlarımız salih olacak mı
 • Yapmaya niyet ettiğim evlilik hayırlı mı
 • İçki ve kumardan soğutmak ( eşi)
 • Ruh çağırma Yöntemleri
 • Müşteri Celp Etmek için Vefk
 • Bağlama büyüsü
 • Aşk Büyüsü
 • Gideni geri getirme büyüsü

Kız isterken reddedilmemek için gerekli Vefk dua ve zikirler ve yapılması gerekenler ve daha sayamayacağımız yüzlerde müşkül durum ve durumlar için özel Vefkler ünlü medyumlar dan biri olan Medyum Haluk Hocahocamız tarafından sizlere sunuluyor. Kendi sitesinde kendisine günün 24 saati mesaj-mail telefon gibi iletişim kanallarıyla ulaşabileceğiniz bilgiler mevcut.

Bağlama Büyüsü Nedir

Bağlama büyüsü aşık-evli nişanlı sözlü kişilerin aralarında, kavuşma engeli olduğunda onları birleştirmek için yapılan vefk işlemidir kısaca böyle tarif edilebilen bağlama büyüsü ile muradınıza ermek hayal değil. Sevdiğiniz ile aranızdaki engeller ne kadar çetin ve zorlu olursa olsun, vefk bu direnci kırabilir.

Bağlama büyüsü Etkili mi

Bağlama büyüsünü yaptıranlar bu büyünün ne kadar çabuk etki ettiğini bilirler. Yaptırmayanlar ise şüphe içindedirler. Medyum Haluk Hoca bu alanda bu yaşına kadar yüzlerce aileye bu işlemi yapmış ve %98 başarı elde etmiştir. Yani her 100 çiftten 98 i muratlarına ermiştir. Diğer %2 lik kısım ise nasip edilmediği için birleşmemişlerdir. Levh-i mahfuzda değiştirilebilir kısım vardır, dokunulamaz olan bir kısım vardır. Değiştirilebilir olan kısımda insanlar hayır hasenat ve dualarla bir felaketi önleyebilirler. Ya da etkili vefk ile bu değiştirilebilir. Hayırlı niyetler daima iyi enerjilerdir ve daha çabuk gerçekleşirler. Bu nedenle vefk dua ve iyi enerjiler-niyetlerle insanlar kısa yoldan –hayırlı ise – muratlarına erebilirler. Medyumlar da buna aracı olurlar

Medyum Haluk Hoca 

İletişim: 0505 326 23 32

PAPAZ BÜYÜSÜ
AŞK BÜYÜSÜ

2 yorum

 1. Figen dedi ki:

  Sevgili hoca bey internetten gördüm sizi bakim yaptirmak bağlama yapim için görüşmek istiyorum sizinle

 2. Ferman dedi ki:

  Benim de yaklaşık 8 yıldır çok sevdiğim bir kız vardı bu 8 yıl süre içerisinde hiçbir zaman ona karşı olan duygularım eksilmedi giderek artık fakat kızın bana karşı olan hislerini de zaman zaman değişimler oluyordu. Çünkü başkaları ona bir şey söylediğinde onun düşüncelerini değiştirebiliyorlardı kendisi tutarlı davranmadığı için birçok kere Kısa dönemlerde ayrıldık tekrar birleştik Fakat bu son ayrılışımız da bir daha birleşmedik. Medyum hocaya geri getirme büyüsü yaptırmak istedim Medyum arayışı içine girdiğimde birçok medyumun bu işlemi yaptığını gördüm fakat Hepsi de tutarlı bir şekilde ve başarılı bir şekilde Gideni geri getirme büyüsü yapamıyorlar. Ancak güçlü referansları olan Medyum hoca bu işte uzun zamandır ilgilendiği için başaracak diye düşündüm ve ona işlemi yaptırdım bana sadece 10 gün bekle dedi vefk yazmaya başladı Ben de zaten yapacak bir şeyim olmadığı için bekleyeceğim söyledim 15 gün geçmedi aradan sevdiğim kızı tekrar beni aradı bana dönmek istediğini söyledi. Kafasının Artık eskisi kadar karışık olmadığını söyledi benim düşünceme göre Gideni geri getirme büyüsü işe yaradı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
0505 326 23 32
Sitemap DMCA.com Protection Status