En Etkili Aşk Büyüsü

En Etkili Aşk Büyüsü

En etkili aşk büyüsü nedir diye sorduğunuzda bunun birçok cevabı vardır, onlarca farklı büyü bağlama büyüsü adı altında toplanmaktadır. Canbar büyüsü, kaşık büyüsü, aşk büyüsü şirinlik büyüsü,papaz büyüsü, celbi muhabbet büyüsü gibi birçok büyü, bağlama büyüsü adı altında anılır. Bu büyülerin en etkili aşk büyüsü olması uzun yılların deneme yanılma yöntemi ile yapılan vefklerinin başarılı olmasından dolayıdır. Çünkü bilindiği gibi hiçbir işlem %100 Garanti edilemez. Evrenimiz birçok gizemle doludur ve bir olayın gerçekleşmesi için sadece bir tek olay etki göstermez,bir olayın gerçekleşmesinden milyonlarca farklı alt planların etkisi ve onayı vardır.

 Örneğin uçak motorunun türbinlerini oluşturan metal atomlarının onayı ve izni olmadan siz uçakta yolculuk yapamazsınız. Uçağı süren pilotun ve kabin görevlilerinin, tüm vücut hücrelerinin doğru çalışması ve senkronize çalışması, yolculuğunuz için bir onaydır. Uçağın tekerleklerindeki hava moleküllerinin, basınç sağlaması, gök yüzünün uçuşa müsait edilmesi hep sizin yolculuğunuzu onayladığı için siz sağ salim uçarsınız. Siz değerli okurlarımızın hatırlayacağı üzere, dünyanın herhangi bir noktasında kanat çırpan bir kelebeğin dünyanın başka bir noktasında fırtınalara yol açması bu etkiyi yüzeysel olarak açıklayan bir teoridir. Bir olay gerçekleştiğinde zincirleme olarak birçok başka olay meydana gelir evrenin bu gizemli sırlarına vakıf olmak insan beyni için ve fıtratı için mümkün olmamaktadır.

Ancak insanlar deneme yanılma yoluyla binlerce yıldır büyü yöntemleri ile birçok şeyi değiştirdiklerini gördüler. Bu da alt planda çalışan gizli enerjilerin ve titreşimlerin tesirlerini yönlendirmeye yönelik çalışmalardır. Hayatın ana kaynağı enerji ve titreşimlerdir, atomların en küçük yapı taşları elektronlar ve onların da alt yapı taşları nihayetinde enerjidir. Küçük titreşimler meydana gelerek başka tesirler meydana getirirler. En etkili aşk büyüsü yapılmaya çalışıldığında en doğru vefkin yapılması gerekir. Hangi enerji kaynağının (hüddam) kullanılacağı, bu öğretilerde vardır. O enerji kaynağı seçilir ve davetedilir. Davet için çeşitli kerelerde ismi zikredilir onun hoşlandığı kokular yayılır, buhur yakılır. O geldiğinde, hedef kişinin bilgileri ona verilir ve işbaşlar. O kimse, birine aşık edilecektir, hüddam bu çalışmaları ömür boyu sürdürebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca