Aşk büyüsü belirtileri

Aşk büyüsü belirtileri

Aşk büyüsü belirtileri oldukça bariz belirtilerdir, bu belirtilerin ortaya çıkması kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Çünkü aşk büyüsü farklı şekillerde farklı materyaller kullanılarak veya farklı vefk yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle aşk büyüsü belirtileri her insanda farklı belirtilerdir yine de ortak paydada buluşan bazı belirtilerden bahsetmeye çalışacağız. Aşk büyüsüne maruz kalmış olan bir kadında sürekli olarak Büyü yaptıran kişiye bir özlem vardır. Bütün yaşamını onun yanında geçirmesi gerektiğine inancı gelişir. Onun yanında geçirmediği zamanları kaybolmuş zamanlar olarak görür.Ondan bir telefon almak onun sesini duymak onunla yürümek gezmek konuşmak duygularını paylaşmak büyüye tutulmuş olan kadının en büyük hayalidir, bütün duygu ve düşünceleri bu kimseye odaklanır.

Aşk Büyüsü Belirtileri

Üstelik aşk büyüsü belirtileri kısa süreli değildir uzun bir süreçte devam eder. Aşk büyüsü belirtileri erkeklerde yine aynı şekilde kendini gösterir. Büyü yaptıran kadını düşünmeye başlar dünyadaki en güzel en çekici en alımlı kadın olduğunu düşünmeye başlar.Onun dışında herhangi bir kadınla asla bir ilişki düşünemeyecek hale gelir.Gece gündüz onunla nasıl vakit geçirebileceği üzerinde planlar yapar düşünceler kurar. Aşık olmaktan daha fazla bir etki yaratan aşk büyüsü etkileri uzun süre devam eden bir büyüdür.

Bu büyünün bozdurulması halinde etkileri de yavaş yavaş kaybolur ve kişiler gerçek hayatta dönmeye başlar büyü devam ettiği sürece pembe bulutların üzerinde yüzmeye devam ederler. Mantıklı kararlar veremez ve mantıklı şekilde düşünemezler.Aralarındaki engel ne olursa olsun hiçbir engel tanımadan karşıdaki kişiye kavuşmayı hayal ederler. Büyü yaptıran kişi evli veya bekar olsun fark etmez büyüye maruz kalan kişi buna kavuşmak için hiçbir kanunu toplumu kuralı takmadan ne olursa olsun o kişiye ulaşmaya çalışır. Bu nedenle aşk büyüsü biraz tehlikeli bir büyüdür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum hoca medyum medyum Almanya Medyum