Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır

 Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır çok merak edilen bir konudur, büyü etkisi altında olan insanlarda psikolojik etkiler psikolojik sıkıntılar meydana gelir daha çok ank siyete ve depresyon benzeri belirtiler ortaya çıkar. Bu psikolojik sorunlar zamanla düzeltilmezse gittikçe psikiyatrik sorunları evrilebilir. Büyü etkisi altında olan insanlarda sürekli bir vesvese kararsızlık insanlardan korkmak geceleri kabuslar görmek geceleri olmayan şekiller varlıklar görmek sesler duymak Karabasan saldırısına uğramak gibi çeşitli rahatsızlık verici belirtileri vardır. Büyü yapılan bir insanda büyük psikolojik sıkıntılar meydana gelir, kişi bu sıkıntılarını başkasıyla paylaşmak istemez, tedavi edilmek istemez bir köşeye çekilerek yalnız kalmak ister.Büyünün fiziksel vücut üzerinde de bazı olumsuz etkileri vardır  kişinin vücut direnci düşer hastalıklara daha sık yakalanır.

Büyü Belirtileri

 Büyüye maruz kalan kişi sürekli olarak karamsardır iş verimi çok düşüktür konsantrasyon gücü düşer inancı kaybolur.Büyü etkisi altında kalan kişinin Kuran ayetlerini dinlediğinde rahatsızlık duyduğunu görebilirsiniz. Bu kimse namaz kılmamak için birçok bahane uydurmaya çalışır namazını erteler dinden uzaklaşır. Bir etkisi altında kalan kimse ailesine olan ilgisini kaybeder bütün insanları düşmanı olarak görür. Yine büyü etkisi altında kalan insanlar daima bardağın boş tarafına odaklanırlar herşeyin kötü yanını düşünürler hayatlarında huzur ve mutluluk silinip gider. Geleceğe dair hiç bir umut beslemezler. Büyü yapılan kişi  büyü bozulmayana kadar iflah olmaz.Anlattığımız bu belirtiler sizde de varsa sizde büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. İçine düştünüz bu durumdan Kendi kendinize kurtulmayı düşünmeyin!

Çünkü her şey gittikçe daha kötü hale gelecektir. En iyi yöntem bu alanda uzmanlaşmış olan profesyonel bir medyuma başvurmaktır şu anda bu yazıyı okuyorsanız profesyonel medyumun sitesindesiniz. Medyum Haluk Hoca uzun yılların tecrübesine sahip bir Medyum olarak büyü bozma alanında yüzlerce kişiye yardım etmiştir. Hocanın hazırladığı işlemler kısa sürede etkisini göstermekte ve hayatınız normal düzenine geri dönmektedir. Bazı problemlerin çözümü sadece vefk ile olmaktadır. Bunun dışında ne yaparsanız yapın hiçbir çözüm bulmanız mümkün olmaz. Bu durumlarda zaman kaybetmeden kötü büyülerin  etkisinden kurtulmak için büyü bozma uzmanına başvurmanızı öneriyoruz

Yorumlar

Ayşe Hendem
12 Ocak 2019

Sayın hocam oğlum bana düşman elimde son lokma kadar almayı istiyor.Dinden de çok uzak.yardim istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca