Adet Kanı Büyüsü - Hayız Kanı İle Yapılan Büyü

Bize Ulaşın
Adet Kanı Büyüsü - Hayız Kanı İle Yapılan Büyü

Adet Kanı Büyüsü – Hayız Kanı İle Yapılan Büyü

Adet Kanı Büyüsü – Hayız Kanı İle Yapılan Büyü

Adet Kanı Büyüsü Nedir,hayız kanı malzeme olarak kullanılarak yapılan çok etkili bir nevi papaz büyüsüdür. Adet kanı birleştirme amaçlı ya da ayırma amaçlı yapılabilir. Genelde ayırmak, kadını kocasından soğutmak için de yapılır. Büyü aleminde medyumlar daha iyi bilir-  bazı uygulamalar vardır ki hayat değiştirir hem olumlu hem de olumsuz yönde… Esrarengiz büyülerden biri de adet kanı büyüsü ya da hayız kanı büyüsüdür.Bazı kadınlar erkeği kendine bağlamak ve aşık etmek için adet kanı büyüsü yoluna baş vururlar.

Çok çirkin bir uygulama olan hayız kanı büyüsünü kadınlar, yaparlar. Basitçe erkeğin yiyeceği içine bir damla hayız kanı ekleyerek ona yedirirler.  Bu uygulama son derece iğrenç bir uygulamadır ve tavsiye edilmez. Zaten hayız kanını erkeğine yediren bir kadından da hayır gelmez.  Bunun yerine daha temiz ve %100 sonuç veren bağlama vefkleri daha iyidir. Bir bağlama vefki resmi medyum haluk hoca tarafından 2 günde yapılır ve yollanır. Vefkin eve asılması ile beraber evde eşlerin birbirine olan muhabbetleri artar.

Adet Kanı Büyüsü – Hayız Kanı İle Yapılan Büyü Etkisi

Hayız Kanı Büyüsü yapan bir kadının yüzde 100 başarı beklemesi yanlıştır. Büyük oranda bu tür işlemler sonuç vermez. Erkek de yediği pislikle kalır.  Eğer bir kadın sevdiği bir erkeği eşini veya nişanlısını kendine bağlamak isterse,  Medyum Haluk Hoca bu alanda en iyi medyumlarda n biridir, vefk hazırlar böylece kadın da böylesi pis ve günah bir işe girişmeden sadece içinde dualar ve niyazlar olan vefki –muskayı evine alarak ve asarak eşini kendine bağlayabilir.

 

 

 

 

Yorumlar

En İyi Medyum
29 Kasım 2018

Medyum Haluk Hocam Sayesinde Adet Kanı Büyüsü İşleminden Sonuç Alan Benim Sanırım, En İyi Medyumlar Arasında Gerçekleri Bir Bir Anlatan Ve Uygulayan Uzman Medyum Ben Sonucumu Aldım Sizde Alın Diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca