Aksaray Medyum

182

Aksaray medyumlar arasında  en ünlü medyum, büyü yapma ve bozma ya da çözme alanında uzman olarak tanınan medyum olarak Haluk hoca “ak büyüler” konusunda uzmanlaşmış bir medyumdur, emeklerinizi zayi etmez ve sizi istediğiniz sonuca götürmek için çok etkili vefkler hazırlar. Bilindiği üzere büyü kelimesi “etkileme” anlamına gelmektedir. Tarihi çok eskilere dayanan bir işlemdir ve bu işlem insanların hayatlarını değiştirmektedir, zor durumda kalan insanlar,çare bulmak amacı ile büyü yaptırma ya da vefk yaptırma yoluna başvururlar. Genellikle bu sorunlar “manevi” olmaktadır, birisi tek yönlü bir sevdaya tutulmuş ve karşı taraftan hiçbir cevap alamıyorsa; bağlama büyüsü adı altında bir çok çeşitli yollarla yapılabilen ve farklı adlarla anılan büyülere baş vurabilir.

Bu büyüleri yapmak beceri  istediği gibi; bu gizli ilimlerde de tecrübe sahibi olmayı gerektirir. Kendi nefis (ego) lerinin kurbanı olup da karşı tarafa kötülük yapmak isteyenler, 3000 yıldan beridir “ kara büyü” adı altında birçok büyüye baş vurmuşlardır. Büyü yapılan kişilerin ruhsal dünyası kısa sürede büyü tuttuğunda büyük değişimlere maruz kalmıştır, birçok insanın evi yıkılmış birçok insan evinden ve işinden olmuştur. Fakat birleştirici ve işleri kolaylaştırıcı büyüler de vardır. Bu büyüler de çok farklı sınıflara ayrılırlar.

Aksaray Medyum

Büyü muska yazılmak sureti ile; insanların işlerini daha da kolaylaştırmak onların murat ettiği bir işe erişmelerini ve başarılı olmalarını sağlamaya yönelik de yapılabilir. Bu tip büyüler ak büyüler adı altında toplanırlar.İş bereketini arttırma, maddi bereketi oluşturma, talihini açmak, kısmetini açmak, bir işte veya imtihanda başarı elde etmek, sevilen birini kendine aşık etmek veya bağlamak gibi amaçlarla yapılan işlemler vardır. Bunların dışında musallat olan cinleri çıkarmak, bir hastalığı (ruhsal) iyileştirmek gibi çeşitli amaçlarla da yapılabilir.

Batman Medyum
Yozgat Medyum

1 yorum

  1. aksaray. halime dedi ki:

    Selam ben de derdimi anlatmak ve rahatlamak istedim, tek bir oğlum var ve bir kıza tutulmuş kızı çok araştırdık ama pek tekin biri değil . Ondan ayırmamız lazım. Medyum dediğiniz kişi gizemlerle dolu bir alanda çalışır. Ben araştırdım bu alanda en iyi hocalardan biri medyum haluk hoca olduğunu duyduğum için ben de ona işlem yaptırmaya karar vermiştim. Bu söylediğim olay 3 ay öncesine dayanıyor. Biz soğutma büyüsü yaptırdık oğlum için. O kadınla beraber olması çok kötü bir durumdu. Biz bunu istemiyorduk. Medyum Haluk hoca çalışmamız 3 ay önce başladı ben de kendisine son çare olarak baş vurmuştum ve doğrusu bu kadarını beklemezdim. Oğlumu kurtarmak gerekiyordu ve işlem yapıldıktan sonra oğlumla o kadının arası açıldı. Oğlum içe kapandı ve bu durumu da düzeltmemiz gerekiyor. Bu yan etki midir bilemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp
Hemen Arayın.
Sitemap DMCA.com Protection Status Medyum Medyumlar Almanya Medyum