Büyü Bozma Duası

Büyü Bozma Duası

Büyü Bozma Duası halk arasında en çok merak edilen bir duadır. Birçok medyum kendi sitelerinde çeşitli büyü bozma duaları hakkında bilgiler veriyorlar. Size ya da çevrenizde bir akrabanıza büyü yapılmış olabilir, bu büyüyü bozmak için Büyü Bozma Duası yararlı olacaktır. Biz de bu yazıda gerçekten etkili olabilecek Büyü Bozma Duası hakkında bilgi veriyoruz.

Kurandaki tüm ayetler ve sureler birer şifa kaynağıdır, bu şüphe götürmez, bu nedenle tüm ayetler birer büyü bozma etkisi yaratır. Bazı ayet ve sureler daha odaklı çalışır. Öncelikle siz değerli okurlara şu şartı belirtmek zorundayız. Önce inanmanız gerekiyor. Tüm kalbinizle, okuyacağınız duanın büyüyü bozacağına inanmanız gerekiyor. Eğer inanmazsanız etkisi daha az olur.

  • 277 defa Euzu ile başlayıp, şeytanı lanetleyen, Euzubillahimineşşeytanirracim” demekle başlarız.
  • 377 kere Bismillahirrahmanirrahim deriz.
  • Nas suresini okuruz
  • Felak suresini okuruz
  • Ayetel kursi okuruz
  • Bir hafta boyunca buna devam ederiz.

Büyü büyük bir ihtimalle bozulacaktır. Her sure okunduğunda, Allah’a kalben yalvarmak ve bu tehlikeli durumdan selahiyete erişmek için niyaz edilir.

Eğer bunları okumakla büyü bozulmazsa;

Büyü Bozma Duası

Büyü Bozma Duası

Büyü bozma için medyum Haluk hocayı arayın, size Rukye konusunda yardımcı olacaktır. Her iki halde de siz büyü bozma duası ile kurtulacaksınız. Her bir dert için bir veya daha çok çözüm olduğuna inanmanızı istiyoruz. Hiçbir derdin çözümsüz olmayacağını da hatırlatıyoruz. Büyü bozmak için yeterli bilginiz yoksa, medyum Haluk hoca size yardım için hazırdır. Kendisi gündüzleri telefonlarınıza cevap verecektir. Gece vefk işlemleri ile iştigal ettiğinden gece cevap vermeyebilir. Sabır ve azimle içinde bulunduğunuz durumdan kurtulacağınıza inanarak değerli hoca medyum Haluk hoca ile irtibata geçiniz. Kuran surelerinin bereketinden istifade edebilmek için sürekli okumalarınızı sürdürünüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca medyumlar