Fransa Medyum

820

Fransa Medyum Haluk Hoca, Ülkemizin en iyi medyumları arasında olan medyum haluk hoca artık Fransa Medyum Hocası olarak hizmet vermektedir, Fransa’da En İyi Medyum Hocası artık sizlere kocayı eve bağlama büyüsü konusunda hizmet vermektir.

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü

Koca evi terk etmek, başka bir kadına gitmek, başka bir hayat kurmak istediğinde, sorun büyük olur. Onu eve bağlamak için bir takım Havasi bilgilerin kullanılmasına ve vefkin yazılmasına ihtiyaç hasıl olur. Güçlü okumaları ile bilinen Fransa Ünlü Medyum sıfatıyla tanınan Haluk hoca gideni geri getirme konusunda uzman bir medyum olduğundan, kendisini arayıp birkaç gün içinde işe yarayacak etkili bir vefk hazırlatabilirsiniz.

Fransa Medyum Haluk Hoca

Fransa Medyum Haluk Hoca

Kocayı eve bağlama büyüsü / kocayı eve bağlama vefki olarak hazırlanır. Belki birileri kocaya ayrılması için büyü yapmış olabilir, ki bunun tespit edilmesi gerekir. Bir vefk diğerinin etkisini engelleyebilir. Bu nedenle önce enerji alanını temizlemek gerekir. Yani sizin anlayacağınız dilde büyü bozma işlemi yapılır sonra da vefk hazırlanır.  Daha önce de belirttiğimiz gibi biz burada rahmani vefk yazımı üzerinde durmak istiyoruz. Büyü yapmak vefk hazırlamak  kolay iş değildir,  bilgi ve tecübe gerektirir.

Çünkü hiç bilinmeyen sonu olmayan bir metafizik alanda çalışıyorsunuz. Sığınabileceğiniz bir referans olmadan bu karanlık yolda medyum ilerlemek ve doğruyu bulmak zorundadır.  Kısaca büyü yapmak için havas ilminde derinleşmiş olmak gerekir, Çünkü vefkler ömür boyu tesirlerini sürdürürler. Müdahale edilmezse, sonradan edinilen pişmanlıklar fayda vermezler.  Bu nedenle koca gerçekten geri isteniyorsa o zaman geri getirme büyüsü işlemine başvurmak gerekir. Çünkü koca döndükten sonra ölünceye kadar kadınına ve evine sadık olarak kalacaktır.

Avusturya Medyum
Medyum Haluk

6 yorum

 1. Fransa, Melek Tamara dedi ki:

  Bir erkeği çok seviyorum. Ama onun bana bakmaya asla niyeti yoktu. Biliyordum ki, benimle birlikte olsa, bir şans verse çok mutlu oluruz. Ama olmuyordu. Ben de Medyum Haluk Hoca ile iletişime geçerek, ne yapabiliriz diye sorduğum zaman Aşk Büyüsü önerdi. Aşk Büyüsü yaptık ve 1 ay kadar bekledim. Daha sonra onun bana sevdiğini söylemesi ve açılması sonucunda, şu an eşsiz bir mutluluk yaşıyoruz diyebilirim. Her zaman mutlu ve güven duygusuyla birlikte birbirimize sadığız. Gerçekten sevdiğiniz zaman, aşk büyüsü yaptırmaktan çekinmenize gerek yok. Mutluluk ve güven sağlandığı zaman, küçük bir kıvılcım etkisi yaratacak büyülerde de sorun olmaz diyorum.

 2. Muhittin dedi ki:

  Merhaba ben de pek acemiyim bu konularda, büyü yaptırmak istiyorum ama pek de emin değilim bazıları günah diyor bazıları zararı yok diyor anlamadım gitti. Adım Muhittin, arkadaşlarım arasında sevilen biriyimdir saygı da görürüm kimseyi incitmem ama hayat beni sürekli incitiyor. Başarısız olmayı bir türlü kaldıramıyorum. Hayatımda sanki elimi neye atsam kuruyor gibi bir lanet var. Bu durumun normal olmadığını biliyordum zaten Haluk hoca da sende büyü var dedi, büyü bozma işlemi yapacağını söyledi ve ben de kabul ettim. Büyü bozma işlemi sonrası hayatımda çok acayip şeyler güzel şeyler olmaya başladı mesela onca yıldır iş ararım oradan buraya savrulurum bir baltaya sap olabilmek için, ama bir türlü olmuyordu. Şimdi 3 yerden iş teklifi aldım ve biri diğerinden daha güzel. Sizce de bu nedir?

 3. Gülbeyaz Yüce dedi ki:

  Benim annem çok kötü ruhsal bir hastalığa yakalandı ve bende çok üzülüyorum bu duruma başını yastıktan kaldıramıyor. Bende bu duruma bir el atmak istedim ve medyumu aradım bana yardım etmesini istedim. Annem eski annem değildi neşeini kaybetmişti geceleri kabusla görüyordu. Ona da büyü yapıldığını anladık. Büyü bozma alanında medyum haluk hoca bir tanedir çok teşekkür ederim.

 4. Bergüzar Yeni dedi ki:

  Merhaba benim çok sevdiğim bir kişi bana bakmıyor bana yüz vermiyor bende bu duruma kahr oluyorum ne yapacağımı düşünürken bir arkadaşım bana medyum hocayla iletişime geç o sana yardım eder dedi; bende onun tavsiyesine uyarak medyum haluk hocayı aradım ve bana yardımcı olacabilirmi diye sordum o da bana bir bağlama büyüsü yaptı ve çok kısa bir zaman içinde sana bakacak gözü senden başkasını görmeyecek dedi. Ve tam bir ay sonra gerçekten de dediği gibi oldu çok teşekkür ederim medyum haluk hocaya.

 5. TARIK dedi ki:

  Merhaba medyum haluk bey size minnettarım efendim, ben Tarık Fransa’dan kısmet açma konusunda yardımcı olmuştunuz sayın hocam çok teşekkür ederim bana yardımlarınız dan dolayı rızıklarım allaha şükür düzeliyor sizden allah razı olsun.

 6. Sevdiğimi İstiyorum dedi ki:

  Medyum haluk hocam, çok sevdiğim bir kız arkadaşım var. Kendisine duygularımı açamıyorum. Duygularımı kendisine iletsem de, malesef kabul etmez. Beni arkadaşı olarak benimsemiş, Aşk büyüsüyle bana bağlanır mı? Size ulaşmak için can atıyorum. Telefonlarınız sürekli meşgul hocam lütfen acil yardımınıza ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp
Hemen Arayın.
Sitemap DMCA.com Protection Status Medyum Medyumlar Almanya Medyum