Hatay Medyum

229

Hatay Medyumlar

En iyi Hatay medyumları denildiğinde hemen akla Haluk hoca gelmektedir, Hocanın vefkleri o kadar çok etkilidir ki; kime yapılırsa o kimse, hedeflenen şeyi yerine getirmeye yönelir ve başarı hasıl olur. Elbette, Allah dilemedikçe hiçbir şey olmaz bu nedenle insanın çözüm için elinden gelenin en iyisini yapması gerekir ve tevekkül etmesi gerekir. Allah dan hayırlı olanı dilemek ise son aşamadır.  Ancak problemlerinizin bir çok çözüm yolları vardır, mesela özellikle aşk ile ilgili sorunların çözümü için “vefk” yani “büyü” yolu en güvenilir ve hızlı yoldur.

Güvenilir Medyum Vefki Nasıl Hazırlar

Denenmiş ve tecrübe edilmiş binlerce vefk hazırlayan Hatay medyum Haluk hoca ile görüşmek için sadece bir telefon etmeniz yeterlidir.  Kendisi vefk yazma işlemleri ile meşgul olmadığı zamanlarda sizi cevaplayacaktır. Çünkü Vefk yazma işlemisanıldığı kadar kolay ve hızlı bir iş değildir, medyum hoca önce vefk konusu edilen kişinin doğum tarihi bilgileri ve ana adı bilgisi ile önce astrolojik haritasına bakar ve o an için hangi yıldızların etkisi altında olduğunu tespit eder. Bazı yıldızlar sürekli ve bilinçsizce, negatif tesirler yayarlar belli zamanlarda belli burçtan kimseleri belalar ve kazalar etkiler. Bu zamanların tayini ; hayati kararlar verme aşamasında olanlar için çok önemlidir.  Uygun zaman kollandıktan sonra Hatay Medyum Haluk hoca bu kez sorun çözümü için hangi <<hüddam<< kullanılacağını tespit eder, onun bir gizli ismi vardır, belli sayıda zikredilmesi gerekir, sonra da bu isimler ve zikirler geometrik şekillerden oluşan vefke yazılır, malzeme olarak da kağıt ya da bakır levha duruma göre seçilir, dualar edilir ve hüddamın sevdiği özel kokuları ihtiva eden buhurlar getirilir.  İşte bir vefk hazırlama süreci böyle işler. Örnek vermek gerekirse, mesela birini aşık etmek için yapılan bir vefkin etkisi şöyle işler: Kişi; yönlendirilmek istenene karşı daha önce hiç hissetmediği bir aşkla bağlanmaya başlar gece gündüz onu düşünür, pekiyi bu nasıl olur? Seçilen hüddamların yaydığı enerjiler-tesirler yolu ile olur. Aşk ömür boyu sürer. Bu işin sonunda mutlaka hayırlı bir birliktelik hedeflendiği için muradına ererler.

Kars Medyum
Diyarbakır Medyum

1 yorum

  1. Hatay'da en iyi medyuma. Ben Filiz Hoca dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar ben filiz, 3 yıllık mutlu evliliğim bitti. Kocam beni terk etti ve ben baba evine ziyarete gittiğimde, dönüşte adam kapı kilitlerini değiştirmiş ve telefonlara cevap vermiyor. Akrabaları anne babası bizimle iş bitmez diyorlar. Biz bişey yapamayız diyorlar. Ortada kaldım. Şimdi bu adamı ben de sevmedim o da sevmedi ama aileler ve şartlar beni bu adamla evlenmek için zorladı. Sonuç hüsran. Şimdi bu adamdan boşanmak için dava açtık ve baba evindeyim. Çok yalnız ve üzgünüm. Ne yapacağımı bilmiyorum. Mersin’de oturuyorum. 3 yaşındayım bir daha hayatımı yeni baştan kurmak istiyorum. Bunun için üzerimdeki bu lanetli bulutları kaldırmam gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
0505 326 23 32
Sitemap DMCA.com Protection Status Medyum Medyumlar Almanya Medyum