kara büyü nedir, kara büyü nasıl bozulur

Kara Büyü

Kara Büyü halk arasında kötü niyetli insanların yine kötü niyetli medyumlara yaptırdıkları ve karşı tarafa zarar vermek amacı taşıyan büyülerin tümüne kara büyü denir . Kara Büyü iki insanı ayırmak bir insanın işini bozmak evliliğini bozmak nişanını bozmak ya da biraz daha tehlikeli olarak sağlığını bozmak gibi amaçlar taşıyabilir. Kara büyünün temel karakteristik özelliği karşı tarafa zarar verme odaklı olmasıdır. Eğer kara büyü gerçekleşirse ya da halk arasında söylendiği gibi kara büyü tutarsa Hedef kimsenin Bütün hayatı altüst olmaya başlar. Hedef kimse bu gelişmelere hiçbir şekilde anlam veremez.

kara büyü nedir, kara büyü nasıl bozulur

kara büyü nedir, kara büyü nasıl bozulur

Kişi bunalıma girmeye başlar evliliği varsa bozulur kaza belalar olmaya başlar. Kişiyi ruhsal çöküntü içine girer. Ruhsal çöküntü den çıkmak için hiçbir yol bulamaz. Bu insanların mutlak yardıma ihtiyacı vardır.bazıları aklını kaybedebilir ruhsal depresyonlara girebilir. Daha önce akla hayale gelmeyecek kadar kötülükler yapabilirler. Bu kötülükler arasında bir harf ya da cinayet olabilir.

Bunun birçok örneğini medyada görmekteyiz medyadaki haberleri izlediğinizde birileri cinnet geçirmek de ve etrafındaki insanlara ateş ederek onları öldürmektedir bu tip haberler çok yaygındır .kendilerine sorulduğunda Bunu neden yaptıklarını bile açıklayamazlar. Bunlar hep ruhsal depresyonlar nedeniyle olmaktadır. Kara Büyü ve kırmızı büyü gibi işlemler kişinin ruhsal dengesini bozmaya yönelik işlemlerdir ve çok ciddiye alınması gerekir.

 Kara Büyü nasıl yapılır

Kara Büyü yapacak olan medyumlar hedef kimsenin resmini doğum tarihini ve anne adını alarak bu bilgilerle Kara Büyü yapmaya başlarlar. İşlemler 1 gün ile 7 gün arasında sürebilir .işlemlerin tescil edip etmemesi Garanti değildir. En kötü ihtimalle büyü yapılan kimseye Musallat edilen cinlerin yaydığı kötü enerjiler mutlaka bu kimseye zarar verirler. Bilindiği gibi cinlerin etkileri gözle görülmez ama Hayatın her alanında hissedilirler. Kara büyüye musallat olmuş bir kimse en belirgin olarak kabuslar görmeye başlar. Gerçek olmayan Gölgeler ve ışıklar Karanlıklar görmeye başlar. Olmayan sesler duymaya başlar. Ruhsal olarak kendini büyük bir sıkıntı içinde hisseder. Kara Büyü etkisi altında kalan kişi insanlardan kaçmak ister . Kendi işine motivasyonunu kaybeder. sürekli olarak Hüzün portresi çizer . insanlarla ilişkileri bozulur . Bütün insanları kendine düşman kabul eder .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca