KAŞIK BÜYÜSÜ

5570

Kaşık büyüsü pek çok kişinin yaptırdığı ve etkisini yakından gördüğü hem ayırma hem de birleştirme amaçlı olarak yapılabilen ve büyüdür. Ehil kişiler medyumlar tarafından bin yıllardır yapılan bu büyü, en etkili büyüler arasındadır. Direkt olarak matlup kişinin zihin düşünce ve duygu dünyasına nüfuz ettirilen üç harfli hüddamların etkin tesirleri ve enerjileri ile; karı koca arasında bağları güçlendirebilir ya da bağları tamamen koparabilir. Eğer iki seveni kavuşturma amacıyla yapılırsa, bu insanlar ömür boyu birbirlerine aşırı ilgi duyarlar. Başka insanların yakıştıramadığı ve anlam bile veremediği ilişkilerin temelini güçlendirebilecek olan büyülerden biri olan kaşık büyüsü biribiri ile hiç uyuşmayan çiftlerin arasındaki pürüzleri bile kaldırabilir. Tamamen duygusal bir uyum içinde olmalarına vesile olan güç, üç harflilerin etkileridir. Vefk ile bu varlıklar tesir altına alınırlar ve etkileme süreci kesilmeden ilerler. Her iki karşı cinsin düşünce ve duyguları birbiri ile kenetlenir. Aşk gittikçe koyulaşır. Yıllar geçtikçe de eskimez ya da azalmaz.

Kaşık Büyüsü Yapan Medyumlar

Etkin kaşık büyüsü yaptıran medyumların başında medyum haluk hoca gelmektedir, birleştirmek istediği insanlar için iki tahta kaşığı birbirine bakacak şekilde yerleştiren ve özel tılsımlar hazırlayan hoca, dualar ve özel isimlerle hazırladığı vefki de tesir için hazırlamaktadır. Büyü yapıldıktan sonra kaşık büyüsü hızla etki gösterir ve yaşamınızda birden güzelliler belirmeye başlar. Düşünceleriniz ve duygularınız birbiri ile uyum içinde olur. Siz ve sevdiğiniz insan daima birlikte olmak istersiniz. Ayrı kalmaya dayanamaz hale gelirsiniz.

Kaşık Büyüsü En Etkili Büyü

Sevenleri ayırmak ya da sevenleri birleştirmek için başvurulan bu yol, etkili yollardan biridir. Binlerce kişi bu yolu deneyerek yuva kurmayı başarmıştır. Kadın ve erkek arasında sıkı bir aşk bağı olmasına yol açan kaşık büyüsü hem kolay yapılır hem yapımı kısa sürer hem de tesirleri hızlıdır.

Kaşık büyüsü Kaç Günde Yapılır

 Kaşık büyüsü için En geç 2 gün içinde işlemler biter. Tabi iki bu işin uzman bir medyum tarafından yapılması gerekir. Yoksa başarılı olmaz.

Medyum Haluk Hoca 

İletişim: 0505 326 23 32

AŞIK ETME DUASI
AŞIK ETME BÜYÜSÜ

1 yorum

  1. Tuğba Töke dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar ben Tuğba Kaşık büyüsü çok yaygın bir büyü ama bir türlü benim işimi görmedi. Nedeni ise basit yapan medyumlar işini bilmiyordu ben onlara rast geldim. Ama talihim yerine döndü medyum haluk hoca ile bu kez turnayı gözünden vurduk. Bağlama büyüsü ile yaşamım değişti. Özellikle de kaşık büyüsü alanında gerçekten uzman biriymiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
0505 326 23 32
Sitemap DMCA.com Protection Status