tahta kaşık büyüsü

KAŞIK BÜYÜSÜ

Kaşık büyüsü pek çok kişinin yaptırdığı ve etkisini yakından gördüğü hem ayırma hem de birleştirme amaçlı olarak yapılabilen ve büyüdür. Ehil kişiler medyumlar tarafından bin yıllardır yapılan bu büyü, en etkili büyüler arasındadır. Direkt olarak matlup kişinin zihin düşünce ve duygu dünyasına nüfuz ettirilen üç harfli hüddamların etkin tesirleri ve enerjileri ile; karı koca arasında bağları güçlendirebilir ya da bağları tamamen koparabilir. Eğer iki seveni kavuşturma amacıyla yapılırsa, bu insanlar ömür boyu birbirlerine aşırı ilgi duyarlar. Başka insanların yakıştıramadığı ve anlam bile veremediği ilişkilerin temelini güçlendirebilecek olan büyülerden biri olan kaşık büyüsü biribiri ile hiç uyuşmayan çiftlerin arasındaki pürüzleri bile kaldırabilir. Tamamen duygusal bir uyum içinde olmalarına vesile olan güç, üç harflilerin etkileridir. Vefk ile bu varlıklar tesir altına alınırlar ve etkileme süreci kesilmeden ilerler. Her iki karşı cinsin düşünce ve duyguları birbiri ile kenetlenir. Aşk gittikçe koyulaşır. Yıllar geçtikçe de eskimez ya da azalmaz.

Kaşık Büyüsü Yapan Medyumlar

Etkin kaşık büyüsü yaptıran medyumların başında medyum haluk hoca gelmektedir, birleştirmek istediği insanlar için iki tahta kaşığı birbirine bakacak şekilde yerleştiren ve özel tılsımlar hazırlayan hoca, dualar ve özel isimlerle hazırladığı vefki de tesir için hazırlamaktadır. Büyü yapıldıktan sonra kaşık büyüsü hızla etki gösterir ve yaşamınızda birden güzelliler belirmeye başlar. Düşünceleriniz ve duygularınız birbiri ile uyum içinde olur. Siz ve sevdiğiniz insan daima birlikte olmak istersiniz. Ayrı kalmaya dayanamaz hale gelirsiniz.

Kaşık Büyüsü En Etkili Büyü

Sevenleri ayırmak ya da sevenleri birleştirmek için başvurulan bu yol, etkili yollardan biridir. Binlerce kişi bu yolu deneyerek yuva kurmayı başarmıştır. Kadın ve erkek arasında sıkı bir aşk bağı olmasına yol açan kaşık büyüsü hem kolay yapılır hem yapımı kısa sürer hem de tesirleri hızlıdır.

Kaşık büyüsü Kaç Günde Yapılır

 Kaşık büyüsü için En geç 2 gün içinde işlemler biter. Tabi iki bu işin uzman bir medyum tarafından yapılması gerekir. Yoksa başarılı olmaz.

Yorumlar

Tuğba Töke
29 Kasım 2018

Merhaba arkadaşlar ben Tuğba Kaşık büyüsü çok yaygın bir büyü ama bir türlü benim işimi görmedi. Nedeni ise basit yapan medyumlar işini bilmiyordu ben onlara rast geldim. Ama talihim yerine döndü medyum haluk hoca ile bu kez turnayı gözünden vurduk. Bağlama büyüsü ile yaşamım değişti. Özellikle de kaşık büyüsü alanında gerçekten uzman biriymiş

Seher yiğit
06 Ocak 2019

Merhaba ben Seher, ben de Isparta'dan yazıyorum. Ben üniversiteyi yeni bitirdim ve çevremde bana karşı çok ilgili ve evlenmek isteyen bir genç vardı. Onu yakından tanımak istedim ve 3-4 ay birlikte çıktık. Ona çok ısınmışken bu dökülmeye başladı. Benim telefonlarımı meşgüle atmaya filan başladı. 3-4 ay boyunca herşey iyi iken ne oldu? Ben bu işin peşini bırakmadım ve medyum Haluk hocayı aradım. Kendisi de bana yardımcı olacağını ifade etti. Bilgiler istedi ve kaşık büyüsü ile Vefk işlemi yapacağını ifade etti sonrasında bu genç yeniden bana döndü tabi bu süreç 3 ay sürdü. Artık evlenmek istediğini söylüyor. Ben de bunu istiyorum. Bakalım zaman ne gösterecek.

    Sema. Ankara
    16 Ocak 2019

    Merhaba Sema Ben, Ankara'dan yazıyorum size , medyum Haluk bey ile çalışıyorum şu an devam eden işlemlerim var sonuçlarını almaya başladım tavsiye ederim.

Hulusi
24 Ocak 2019

Selam ben Hulusi Medyum olarak ülke çapında kaşık büyüsü uzmanı olan medyum Haluk Hoca ile çalışmış olmak benim için büyük bir şanstı. Ben benden ayrılan Oya isimli sevdiğim kızı yeniden kazanmak istiyordum. Haluk hoca gibi en çok başvurulan büyü uzmanı ile neden daha önce tanışmadım bilmiyorum ama kısmet diyelim. Neyse, ben kaşık büyüsü yaptırdıktan sonra her şey güzelleşmeye ve yoluna girmeye başladı. Oya bana geri döndü. Zaten ben bu kızdan başkası ile olamazdım. Eğer bu kız bana dönmeseydi başkası ile evlenemezdim. İyi ki kaşık büyüsü için Haluk hocaya danışmışım siz de gözünüz kapalı çalışabilirsiniz.

İsmail Hakkı
01 Şubat 2019

Merhaba ben Merzifon’fan İsmail Hakkı. Büyü işlerinin aslında zayıf insanların işi diye düşünüyordum. Ama ben de düşünce anladım tabi. Eşim 5 yıldır ayın yastığa baş koyduğum eşim, işlerim kötü gidince kapıyı çarpıp baba evine döndü. Sevdiğiniz bir kişi varsa ya da vaz geçemeyeceğiniz bir eşiniz varsa ve siz onu kaybettiğiniz düşünüyorsanız üzülmeyin. Haluk hoca telefonun diğer ucunda bekliyor. Onu arayın benim gibi, ve güzel sonuçlar sizi bulsun. Eşim beni terk ettiğinde dünyalar başıma yıkılmıştı ondan uzun bir süre nefret ettim ama onsuz olamayacağımı da anlayınca kaşık büyüsü ile onu kendime bağlamak en iyi yol diye düşündüm. Haluk hoca sağ olsun kaşık büyüsü konusunda çok yardımcı oldu ve dileğim gerçekleşti.

Sevtap Ve Osman
05 Şubat 2019

Selam ben Adana’dan Sevtap 23 yaşındayım ve başımdan çok macera geldi geçti. Aşk ise bir defa başa geliyor galiba. Beni aşağılamasına rağmen yine de ben Osman’a aşıktım. Kaç kere ayrılalım dedik beraber karar verdik ama yok, olmuyordu. Onsuz olmuyordu. Kaşık büyüsü maceram da böyle başladı zaten ben Osman’ı kendime bağlamak için medyum Haluk hocadan yardım istedim. En basit ve etkili büyünün kaşık büyüsü olduğu konusunda hem fikir olduk. Kendisi tahta kaşıklar kullandı ve özel bir safran sıvısı kullandı. Bununla isimlerimizi yazdı ve bizi sonsuza kadar bağladı. Çünkü Osman eski huysuzluklarını bıraktı. Ben kızdığımda hemen yumuşuyor gönlümü alıyor. Yani çok mutluyuz.

Sevdiğime Papaz Büyüsü
05 Şubat 2019

Papaz büyüsü için tercih ettiğim ve kısa sürede papaz büyüsünden sonuç aldığım medyum Haluk hocayı tabi ki tavsiye etmek için yazıyorum. Çünkü benim de sorunlarım vardı nişanlım olan Mesut beni terk etti, 2 ay aradan zaman geçti iletişim çağında yaşıyoruz. Ne aradı ne sordu. Ben de papaz büyüsünün ününü duymuştum daha önce bir arkadaşım yaptırmıştı. Bu yüzden papaz büyüsü işe yarar diye inandım ve Haluk hocaya papaz büyüsü yaptırdım. Gerçekten de zaman geçmeden etkisi ortaya çıktı. Yani bu bir tesadüf olamazdı. Beni aradı yaptığı yanlışlığı anladığını söyledi ve beni hayatı boyunca seveceğini söyledi. Tabi ki ben de mutlu oldum.

Sevtap
18 Şubat 2019

Selam ben Adana’dan Sevtap 23 yaşındayım ve başımdan çok macera geldi geçti. Aşk ise bir defa başa geliyor galiba. Beni aşağılamasına rağmen yine de ben Osman’a aşıktım. Kaç kere ayrılalım dedik beraber karar verdik ama yok, olmuyordu. Onsuz olmuyordu. Kaşık büyüsü maceram da böyle başladı zaten ben Osman’ı kendime bağlamak için medyum Haluk hocadan yardım istedim. En basit ve etkili büyünün kaşık büyüsü olduğu konusunda hem fikir olduk. Kendisi tahta kaşıklar kullandı ve özel bir safran sıvısı kullandı. Bununla isimlerimizi yazdı ve bizi sonsuza kadar bağladı. Çünkü Osman eski huysuzluklarını bıraktı. Ben kızdığımda hemen yumuşuyor gönlümü alıyor. Yani çok mutluyuz.

Aysun. Ordu
18 Mart 2019

Merhaba ben Aysun Ordu’dan katılıyorum,benim sorunum da yine sizler gibi aşk sorunuydu tek taraf sevmek çok acı veriyor. Yani siz her şeyinizi fedaya hazırsanız ve karşınızdaki kimse buna layık değilse, yandığınızın resmidir. Aklını başına getirmek için en iyi yol da kaşık büyüsü bağlama büyüsü veya benzeri büyülerdir. Ancak burda da bir sorun var ki, işini bilen bir hoca gereklidir, eğer işini bilmeyen paragöz bir hocaya denk düşerseniz aylarca oyalanırsınız ve hiçbir şey elde edemezsiniz. O yüzden seçici davrandım ve sevdiğim kişiyi kendime deli gibi aşık etmek için kaşık büyüsü yoluna baş vurdum. Haluk hoca iyi bir seçimdi insanlar ondan memnundu. Benim işi de halleder diye düşündüm, yanılmamışım. İyi ki yaptırdım kaşık büyüsünü size de tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum hoca medyum medyum Almanya Medyum