Köpek Gibi Yalvartma Büyüsü

Köpek Gibi Yalvartma Büyüsü

Köpek Gibi Yalvartma Büyüsü

Bu makalede Sevgiliyi köpek etme duası, Eski sevgiliyi köpek etme duası, Eski sevgiliyi köpek etme duası, Aşık etme duası, Aşık etme büyüsü araması yapanlara 30 yıllık medyum Haluk hoca olarak bilgi vermek istiyorum çünkü İnternet’te bir çok insan bu tip işlemleri yapabildiğini iddia etmektedir. Hem de hiçbir yetkinlik tecrübe ilim sahibi olmadan bu tür iddialar ortaya atmaktadırlar ve gerçek medyumları da gölgelemektedirler. Şimdi değerli okur kardeşlerim, ben bu işte yaklaşık 30 yıldır hizmet vermekteyim. Bir insanı gerçekten kendine kul köle etmek için bazı işlemler yapılabilmektedir. Ancak bu işlemler yani vefk yazma işlemleri hem ilim isteyen hem de tehlikeli işlerdir. Bilmeyen bir hoca işi yüzüne gözüne bulaştırabilir ve kendine bazı varlıkları musallat edebilir. Örneğin B…lin kelimesini her gün okumayı adet edinen bir medyum bazı hüddamları etkisi altına alır.

Onlarla irtibat kurar. Bu kelimeyi tam yazmadım çünkü meraklı kimseler için tehlike oluşturabilir. Buna benzer onlarca farklı hüddamları iradem altına alabileceğim isimler zikirler ve pusulalar vardır. Bu hüddamlar sevgiliyi bağlama sevgilinin dilini bağlama sevgiliyi yada eşi uysallaştırma gibi amaçlara hizmet edebildikleri gibi, ifrit taifesinden olan milyonlarca farklı varlıklara da kapı açılabilir. Onların def-i  kolay iş değildir. Bu medyumluk işini sadece medyum hocaların yapması hem insanlar için hem de derdi olup da çözüm bulamayanlar için daha hayırlıdır. Gelelim Sevgiliyi köpek etme duası olayına bir insan dua ederek birilerini köpek edemez değerli kardeşlerim. Eski sevgiliyi köpek etme duasıda yoktur.

Sadece eski sevgilide aşk duygularını peyda etmek ve onu sevgi ile doldurmak ve bağlamak için bağlama büyüsü işlemi yapılabilir. Bu kaşık  büyüsü ve aşk büyüsü de olabilir bazı medyumlar canbar büyüsü adını da vererek farklı işlemler yaparlar. Eski sevgiliyi kendine bağlamak isteyenler, gerçek bir hocaya başvurarak bağlama vefki yaptırırlar. Büyük ihtimalle bu işlem tutar. Aşık etme büyüsü adı altında bu tür işlemler yapılabilir ve bunu yapmaya yetkin olan medyum hoca, aynı zamanda talep üzerine bu büyüyü bozabilecek şekilde yapar.  Aşık etme büyüsü yaptırmak isteyen kardeşlerim bana telefondan ulaşabilirler. Onları bu konuda aydınlatabilirim.

Yorumlar

Ünlü Ve Gerçek Medyum Hoca
29 Kasım 2018

Aslında büyüdür medyumdur hiç bunlar gibi işlere inanmazdım ama medyum hoca ile çalıştıktan sonra çok etkili sonuçlar aldım ben size medyum hocadan başkası ile çalışmayın. Çok bilgili, dürüst her türlü şeyde bilgi sahibi olan güvenilir bir medyumdur. Ben medyum hocadan başkası ile çalışmamanızı tavsiye ederim. Ondan çok memnun kalacağınızdan eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca medyumlar