Muska Nedir

Muska nedir sorusu çok sık sorulan ve merak edilen bir sorudur, gizemlerle dolu bu nesne genelde dış kılıfı üçgen şeklinde olan ve içinde Arapça dili ile yazılmış veya başka orta doğu dilleri ile tertiplenmiş deri parçası veya bez-kağıt üzerine yazılmış esrarlı sözcüklerdir. Bu sözcüklerin bir amacı vardır. Muska belli bir niyet için hazırlanır ve etkili bir şekilde hazırlanırsa hedefini bulur. Evrende bizim ancak yüksek sezgilerimizle algılayabileceğimiz alt planda çalışan çok farklı kuvvetler vardır. Bu kuvvetlerin bir kısmı muska dediğimiz anahtarlarla yönlendirilebiliyor. Bir muska genel olarak iyi amaçlar için hazırlanabileceği gibi, kötü amaçlar için de yazılabilir.

Örnek olarak belaların def-i için yazılabilir,muska nazar etkisini yönlendirmek ve yok etmek için yazılabilir. Bereket için muska yazılabilir. Kuran bizim kutsal kitabımız olarak sonsuza kadar var olacak bir kitap ve içinde birçok gizem mevcuttur. Kuran ayetleri şifanın kaynağı olduğundan, bu alanda ihtisas yapmış olan medyum çok kolay bir şekilde sorun çözmeye odaklı muska hazırlayabilir. Medyum Haluk hoca da bu bilge medyumlar arasında yer alıyor.

Muska Nedir Nasıl Yapılır

Muska Arapça veya Süryani dili ile ya da İbranice yazılabilir. Amaç kişi üzerindeki kötü enerjileri kaldırmak olduğundan muska bir koruma kalkanı olarak görev alır. Ünlü astrologlar sık sık kişileri belli burçlara göre, tesir altına alan ve bunu belli zamanlara yapan yıldızların, insanlara hastalıklar belalar kazalar getirdiğini sık sık vurgularlar. Bu enerjilerden kurtulmanın yolu ya muska yaptırmaktır ya da yüksek karat değeri olan taşlar takmaktır.  Yüksek karat değeri olan taşlar, ve madenler belli oranda bu etkileri yok eder. Yine pahalı maden ve taş bulamayanlar için medyum Haluk hoca eliyle yazılacak bir muska sizi birçok beladan uzaklaştırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca