ayırma büyüsü - ayırma büyüleri- ayırma duası- ayırma duaları

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü hem iyi hem de kötü amaçlarla yapılabilir. Kötü amaçlarda yapıldığında ayırma büyüsü iki seveni-evliyi veya nişanlıyı ayırmak için yapılır, iyi niyetlerle yapıldığında ise ayrılması hayırlı görünen ve kırgınlık olmadan boşanmak isteyen iki insanın daha rahat ayrılması için yapılır. Ayırma büyüsü yine evli olup da başkaları ile hayatını yaşayan insanları geri döndürmek için de yapılabilir. Girdiği yanlıştan kurtarmak için o kimseyi evine bağlamak için diğer insandan koparmak gerekir. Ama gönül işleri zordur. Oluşan bir elektriği dış zorlama ile yok etmeye çalışmak işi daha da kötü hale getirir. O nedenle cinler bu konuda yardımcı olabiliyorlar.

Ayırma büyüsü niyete göredir

 

ayırma büyüsü - ayırma büyüleri- ayırma duası- ayırma duaları

ayırma büyüsü – ayırma büyüleri- ayırma duası- ayırma duaları

Onların gözle göremediğimiz fakat ancak hissedebileceğimiz etkileri vardır. Sürekli insanı etkilemek için zihin vizyonlarına sızarak onların duygularını değiştirirler. Ayırma büyüsü yapılan biri de bu etki altına girer ve yanlışından döner. Ya da kötü amaçla yapıldığını düşünelim: Bir kadın ve erkek birbirlerini çok seviyorlardır fakat onları ayırmak istediğinizde, ayırma büyüsü yaptırırsınız ki bu da en büyük günahlardan biridir. Direkt olarak kötü yönde bir duygu –düşünce yapısına hakim olmaya çalışmak insan özgürlüğünü kısıtlar. Kötü yönde yapıldığında büyük bir günah olur .Ama evini barkını terk etmiş ve yanlış yolda olan biri bu yanlıştan vaz geçirilmek istendiğinde ayırma büyüsü iyi bir amaç için yapılmış olur.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır

Basitçe ayırma büyüsü, tahta kaşıkların üzerinde işlem yapılarak ters bağlanıp toprağa gömülmesi şeklinde yapılabileceği gibi; papaz büyüsü ile de yapılabilir. Vefk hazırlanarak hedef kişi bağlandığı yanlış kişiden soğutulabilir. Sitemizde kaşık büyüsü nasıl yapılır konu başlığını bularak ayırma ve soğutmanın nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Ayırma büyüsü etkisini çok çabuk gösterebilir ya da aylar sonra etki ortaya çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Call Now ButtonHemen Ara;+49 157 59456087 Almanya Medyum