Büyü Nasıl Yapılır

Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü Nasıl Anlaşılır sorusu da çok sorulduğu için Medyum Haluk hocanın verdiği bilgiler doğrultusunda belli başlı büyü belirtilerini aktarmak istedik. Belli başlı büyü belirtileri fiziksel ve ruhsal olarak değişiyor.

  • Gözde ortaya çıkan hastalıklar uzağı görememek,
  • Uyku düzensizliği -diş gıcırdatma
  • Uykuda aşırı terlemek
  • Hastada nedensiz tedirginlik, uyuşukluk
  • Aşırı ve nedensiz yorgunluk
  • Kasıklarda ortaya çıkan ağrı şişkinlik
  • Uykusuzluk ya da uzun süre derin uykuya dalma

Gibi belirtiler büyü belirtileri arasında gösterilir. Ama en önemlisi ruhsal belirtilerdir ki büyü belirtileri arasında ortak ve yaygın dırlar. Kalp mide ve bağırsaklarla ilgili olarak ortaya çıkan hastalıklar. Eğer kişi bir başkasının yaptığı bağlama büyüsü altında ise, ortalıkta ondan daha güzel kadınlar olsa bile onları görmez. Ya da sisli görür sadece o büyü yaptıran kadına odaklanır ve onun tüm özelliklerini birer meziyet olarak görür. Büyü etkisi insanlarda ruhsal sıkıntılara yol açar. Mesela kişi asansörde tek başına kalamaz. konsantre bozukluğu, işine karşı ilginin azalması, dünya ve yaşamak ile ilgili düşüncelerinin değişmesi hep cinlerin tesirlerinin bilinç altında çalışması sonucudur.

Vesvese üstüne vesvese yaşarlar. Kişi ruhsal durumuna göre, yalnız kalmayı seçebilir, ya da insanlarla daha fazla sosyal olmak ister. Korku doludur ve tedirgindir, sanki anksiyete belirtileri taşır. Kişi unutkan olur, ailesinin ihtiyaçları ve kendi ihtiyaçları için kaygılanmaz. Kendini düşünmez. Kendini ve insanları sevmez. Büyü etkisi hayatta çok değişimlere yol açar. Büyüyü anlamak için, kişinin davranışlarına dışarıdan objektif olarak bakması yeterlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca