Aşkın Büyüsü

Aşkın Büyüsü

Aşkın büyüsü için e yetenekli medyum hocalardan yararlanmak akıllıca olacaktır, aşk büyüsü olarak da bilinen aşkın büyüsü çok farklı metotlarla yapılabilir. Birini aşık etmek ve bağlama amacı taşıyan aşkın büyüleri  en etkin olarak vefk ile yapılabilir. Bunun için medyum Haluk hoca havas ilmi gibi gizli bir öğretiden yararlanarak vefk hazırlar. Haluk hoca sizin çok sevdiğiniz ve aşık olduğunuz insanın da size aşık olmasını sağlayacak işlemleri yıllardır yapmaktadır. Aşkın büyüsü aşk vefkidir ve bu vefki başlatmanın yüzlerce yöntemi vardır.

Aşk vefkinin en önemli özelliği, iyi niyetli Cinlerin kullanılmasıdır, bu varlıklar insanlara yardımcı olmak için vardır. Medyum eğer çok yetenekli ise, bu Cinlerle iş birliği yapabilir onlardan haber alabilir veya bilgi alabilir. Bu varlıklar fiziksel aleme ait değildirler. Tamamen astral boyuta aittirler. En basit olarak Havas ilimler kitabında geçtiği hali ile aşk büyüsü yöntemi şöyledir, bir çiriş bulunur ve çirişe7 adet düğüm atılır. Her bir düğüm için farklı kısa Arapça sözcükler okunur.

  • Düğüm1:  atılırken Maağne denir
  • Düğüm2:  Atılırken XelekeAnniSuktaniyyeh
  • Düğüm3:  Huzuhu fe ğulluhusummelcehiymaSalluhu
  • Düğüm4:  İze’sSemaunşekket
  • Düğüm5:  WeEziynetLiRabbiha ve Hukkat
  • Düğüm6:  Ahiyyenşeraiyyen
  • Düğüm7:  Atılırken kevser suresi okunur. Her düğüm atılırken Allah’a niyaz dua ederek hedeflenen kişi ile hayatı hayırlısı ile bağlamak için dua etmek gerekir.

Yine aşkın büyüsü için yumurta da kullanılabilir. Yumurtayı iyice yıkayıp temizliğini yaptıktan sonra üzerine havas ilimlerinde geçen bir takım gizli ve özel kelimeler yazılır ki bu da Arapça yazılır. Sonra yumurtanın ucu iğne ile delinir ve yumurta sıcak bir kül yığını içinde 7 gün sıcak tutulursa, yumurta üzerine yazılan kişinin kalbi ve sevgisi şiddetle çekilmiş olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum hoca medyum medyum Almanya Medyum