Soğutma büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü insanların duygusal bağlarını koparmak, onlar arasındaki sevgi ilişkisini yok etmek amacı ile yapılan bir nevi kara büyüdür. Büyü tutarsa büyüye tutulan kimseler birbirlerine olan sevgiyi kaybederler. Aralarında hiçbir sevgi kırıntısı olmaz birer yabancı haline gelirler ve kısa sürede ayrılırlar. Soğutma büyüsü sadece kötü amaçlar için yapılmaz, örneğin evli barklı bir eş, bir maceraya atılarak başka bir insanla gönül bağı kurduğunda bu geçici ilişkiyi erken bitirmek için soğutma büyüsü yoluna başvurulabilir. Soğutma büyüsü yine birlikteliği pek de hayırlara vesile olmayanlar ve kurtulmak isteyip bir türlü kurtulamayan insanlar için de yararlı olabilir.

Soğutma Büyüsü ve Diğer Büyüler

Soğutma büyüsü

Soğutma büyüsü

Bu tür bir sıkıntı içindeyseniz, medyum Haluk hoca size yardım etmek için hazır. Çeşitli gizli ilimlerde uzmanlaşan medyum Haluk hoca ile görüşerek her derdinize derman bulabilirsiniz. Sizi çok sıkıntıya sokan olaylar olduğunda, bunların çözümsüz olmadığına inanın ve telefona sarılın. Piyasada artan şaklabanların insanların emeğine göz dikmesine ve onları yanlış yönlendirmesine çok üzülen Haluk hoca bu insanların tuzaklarına düşmemeniz için internet üzerinden de hizmet vermeye devam ediyor. Dünyanın neresinde olursanız olun soğutma büyüsü, aşk büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü ve hatta büyü bozma hizmetleri , büyü bakım hizmetleri fal bakımı tarot ve astroloji bakımları için, medyum Haluk hocaya erişebilirsiniz. Kendisi bağlama büyüsü -aşk büyüsü uzmanı olarak ünlendi. Çok uzun yıllardır vefk yazıyor ve vefklerinden binlerce insan istifade etti. Siz de bu mesut insanlar arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Soğutma büyüsü Kaç Günde Neticelenir

Soğutma büyüsü medyum Haluk hoca tarafından yapıldığında bir haftalık bir süresi vardır, ardından etkileri hissedersiniz. Eğer hiçbir şey hissetmiyorsanız bir sorun var demektir. Bazı büyüler 1 ay bazı büyüler 3 ay içinde tesir eder. Kişinin psikolojik durumuna göre ve daha önce büyü yapılmış olup olmadığına göre etki şiddeti ve süresi değişebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca