Büyü Bozan Hocalar

Büyü Bozan Hocalar

Büyü yapan hocalar aynı zamanda Büyü bozan hocalar olarak da aynı işlemleri tersinden yapabilirler. Ama bu konularda yetkin olmak ve uzun yıllar gizli ilimler- havas ilimleri ile uğraşmış olmak gerekiyor. Bu ilimler ihtisas isteyen ilimlerdir. Her insan birkaç kitap okuyarak medyum olamaz. Belli bir deneyim ve başarı gerekir. İnsanlarda psikolojik sorunların pek çoğu kötü enerjilerin etkisi altında kalmakla gelişirler. Kötü enerjilerden kasıt; düşüncelerde ve duygularda dengesizlikler, sağlıklı karar verememek, karamsar olmak, yapayalnız hissetmek, yaşama küsmek, intihar düşünceleri  ve uzun süre bu karamsarlığı devam ettirmek, başarısız hissetmek yaşamanın tüm güzelliklerini göz ardı etmek gibi sonu olmayan koyu duygular içinde kaybolmak insanın fıtratına ait duygular ve düşünceler değildirler.

Büyü Bozan Hocalar

Büyü Bozan Hocalar

Bu düşünceler büyük gerilimler yaratır. İnsan bedeni ve ruhu bu gerilimleri taşıyacak kapasitede değildir. Sonuçta kişi ya delirir ya da intihar eder veya başkalarına zarar verir.  Eğer sizde de bu derece derin çıkmazlar varsa, kara büyü etkisi altında olabilirsiniz. Düşmanlarınız size büyü yaptırmış olabilir. Etrafınızdaki negatif etkileri bertaraf edecek ve kötü enerjileri silip süpürecek şey; gerçek bir medyum hoca tarafından yazılacak bir vefk olabilir. Çok insan, vefk nedir bilmez. Vefk; söz konusu kötü enerjileri yaşamınızın kapsama alanından silip süpürebilecek güce sahip bir tılsımdır.

Ne Zaman Vefk Yaptırmalıyım

Yukarıda saydığımız ve ardı arkası kesilmeyen kötü olaylar ve düşünceler, talihsizlikler, sürekli devam ediyorsa; burada bir sorun olduğunu anlayabilirsiniz. Bu noktada elinizden bir şey gelmiyorsa büyü bozan hocalar arasında bilinen ve tanınan tecrübeli medyum Haluk hoca ile irtibata geçebilirsiniz ve üzerinizdeki bu kara bulutların kaldırılması için manevi kalkan oluşturabilirsiniz. Vefkbir çok kötü enerjiyi yaşam alanınızdan def eder. Vefkin etkisini göstermeye başlaması ile üzerinizden büyük bir yükün kalktığını hissedeceksiniz. Olaylar  devam ederken; onlara bakış açınızın değiştiğini ve çözümlerin bir bir geldiğini göreceksiniz. Daha önce bu açıdan nasıl bakamadım diye hayıflanacaksınız. İşte vefk işlemi ile , doğa üstü güçlerin size yardıma geldiğini ve düşünce dünyanızda bir takım faaliyetler yapmaya başladığını bileceksiniz. Bunlar size yardımcı olmak için yönlendirilmiştir. Sıkıntınız aşkla ilgili olabilir, iş ile de kısmet ile de ilgili olabilir. Bunlar büyük dertler değildir, sadece bakış açısını değiştirmek ve çözüm bulamadığın noktada, yeni bir yaklaşımla yaklaşmaya cesaret etmeniz gerekir. Vefk size bu yeni yolu ve cesareti yükler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca