Büyü Yapan Hocalar

Büyü Yapan Hocalar

Büyü yapan hocalar ve Büyü bozan hocalar aynı hocalardır, ancak büyü yapmayı başarabilen bir medyum, aynı zamanda büyü bozmanın da yollarını bilir. Daha açık bir ifade ile; büyü yaparken sevk ettiği hüddam ya da hüddamları geri çekmek için de gizli anahtarlara sahiptirler. Büyü yapan hocaların marifeti; tam olarak doğru ve yerinde bir Vefk yazmakla ortaya çıkar. Vefkler halk arasında muska ya da büyü veya tılsım olarak bilinirler. Vefklerin içinde, geometrik semboller ve Arapça ya da Süryanice veya İbranice rakamlar da bulunabilir.

Gizli öğretiler silsile yolu ile sadece belli bir grup insana aktarılmaktadır, herkes bu bilgilere ulaşamaz. Ancak bu gruba dahil olan bir kesim tarafından bu bilgiler aktarılır. İşte gerçek medyumların bir kısmı bu öğretileri alma şansına sahip oluyorlar. Bir kısmı da bu öğretileri alıp da sınırlı şekilde yayan ustalardan aldıkları öğretileri kullanırlar. Bu öğretiler deniz gibi, ucu bucağı olmayan öğretilerdir.

Büyü Yapan Hocalar

Büyü Yapan Hocalar

Gözlerimizle göremediğimiz ve insan ruhunu derinden etkileyen tesirler-enerjiler yayacak doğa üstü güçleri sevk ve idare etmek için kullanılırlar. Muska ya da vefk bu amaçlara hizmet eder. Böylece büyü altına giren şahıs; vizyonlar görmeye başlar. Daha önce görmediği şeyler görebilir, daha önce düşünmediği şeyleri düşünmeye başlayabilir.

Yani kalıpları tamamen kırılır ve büyü amacına göre; yönlendirilmek istenen istikamete doğru yönlendirilir. Söz gelimi bir kimseye ölüm büyüsü yaptırıldıysa, kişi intihara meyilli hale gelebilir. Büyü iki kişiyi aşkla bağlama amacına hizmet ediyorsa, bu kimseler arasında büyük bir aşk ortaya çıkar. Ayırmak için yapılan büyü işlemi, yine amaca göre; 2 sevgiliyi veya eşi birbirinden soğutabilir.

Aynı işlemleri tersinden yapabilirler. Ama bu konularda yetkin olmak ve uzun yıllar gizli ilimler- havas ilimleri ile uğraşmış olmak gerekiyor. Bu ilimler ihtisas isteyen ilimlerdir. Her insan birkaç kitap okuyarak medyum olamaz. Belli bir deneyim ve başarı gerekir. İnsanlarda psikolojik sorunların pek çoğu kötü enerjilerin etkisi altında kalmakla gelişirler. Kötü enerjilerden kasıt; düşüncelerde ve duygularda dengesizlikler, sağlıklı karar verememek, karamsar olmak, yapayalnız hissetmek, yaşama küsmek, intihar düşünceleri  ve uzun süre bu karamsarlığı devam ettirmek, başarısız hissetmek yaşamanın tüm güzelliklerini göz ardı etmek gibi sonu olmayan koyu duygular içinde kaybolmak insanın fıtratına ait duygular ve düşünceler değildirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca