Cinci Hocalar

Cinci Hocalar

Cinci Hocalar, Halk arasında cinci hocalar olarak bilinen kişiler, medyumlardır ama bu alan istismar edildiği için kimin cinci medyum, kimin sahte medyum olduğunu kestirmek zordur. Gerçek medyum ya da gerçek cinci hoca; geçmişte bir çok insana yardımı dokunmuş olan ve vefkleri tam olarak tutan hocalardır diyebiliriz. Diğerleri ise laf kalabalığı yaparak para kazanmaya çalışanlardır. Cinci hocalar ne yapar? Cinci hocalar cinlerle direkt veya endirekt ilişki kurarlar. Endirekt ilişki kuranlar, cinleri görmeden sadece vefk yazarak bazı tesirler  yaymaya onları esir ederler.  Direkt olarak ilişki içinde olanlar, nereye giderlerse gitsinler sürekli yanlarında ( sadece onların görebileceği) hüddam bulundururlar.

Bu hüddamlar ne yapar?

Hüddam demek hizmetli demektir. Cin varlıkları, zaman zaman gizli öğretiler ve anahtarlar kullanılarak hizmetli olarak kullanılabilirler. İradesi güçlü olmayan insanlar, bu anahtarları kullandıklarında, cinleri kullanmak yerine, onlar tarafından kullanılırlar. Yani ava giderken avlanmış olurlar. Bu nedenle bu tür gizli öğretiler halka kapalıdır ve çok az kişi bunlarla iştigal eder. Bu öğretileri kullanan cinci hocalar iyi niyetli de olabilirler ve insanlara hizmet edebilirler; yahut kötü niyetli de olabilirler ve yuva yıkma, kısmet kapatma, intikam aldırma, ayırma felakete sürükleme gibi amaçlarla bu hizmetlileri kullanabilirler. Cinler bilindiği gibi biz insanlar gibi farklılaşırlar. Şeytani olanları; kötü emellere hizmet ederler.

Rahmani olanları ise insanlara yardımcı olmak için çalışırlar. Medyum hangi grubu isterse, o gruba yönlenebilir ve vefk hazırlarken o taifeden bir cin grubu seçebilir. Bazen tek bir cin bile bir görevi yerine getirmek için yeterlidir. Bazen de birkaç tanesi birlikte görevlendirilir. Etrafınızda kendi kendine konuşan insanlar görmüşsünüzdür. Onlar kendi kendilerine değil, bu cin varlıkları ile sohbet etmektedirler.  Bazen sesli bazen de sessiz olarak sohbet ederler. Biz de onların deli olduklarını sanırız. Çünkü madde aleminde, o insanların yanında bir varlık görmeyiz. Bunun nedeni, bizim sadece madde alemine odaklanmamızdır. Duruma göre cinler madde alemine inebilirler ve onlar için zaman mekan engeli yoktur. Direkt olarak beynimizdeki fiziksel noktalara nüfuz ederek o noktalardan sinyaller yaymak sureti ile kişiyi etki altına alabilirler.

Yorumlar

Açelya
14 Nisan 2018

Medyum Haluk Hoca İle Çalışmaktan Çok Memnunum Sizle Şiddetle Tavsiye Ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum hoca medyum medyum Almanya Medyum