Büyü Yapmak

Büyü yapmak nedir sorusundan önce, büyü nedir ve nasıl yapılır sorusunu cevaplandırmak gerekir; büyü bir takım kişiye ait özel eşyalar ( saç tüy kıl tırnak, kan vb) materyaller kullanılarak ( papaz büyüsü) , veya bunlar kullanılmadan sadece kişinin adı doğum tarihi ve ana adı kullanılarak , astrolojik haritaya bakılarak ve gezegenlerin açıları ve yaydığı enerjiler hesap edilerek;  bir niyet için bir kimseyi etkilemeye yönelik yapılan işlemdir. Bu işlem, kişiyi nasıl etkilemek istediğinizle alakalıdır. Mesela kişinin kısmetini açmak için büyü yapılacaksa; o kişinin bilgileri ile beraber, bir de doğa üstü güçler de vefk yazarken kullanılırlar. Bu vefk içinde yazılı olan semboller, Arapça da olabilir, Süryanice ya da İbranice de olabilir. Bu semboller bir cin taifesini etki altına almak ve göreve sevk etmek için yazılırlar.

Sonra büyü tutarsa cinler o işi yapmak için işe koyulurlar.  Büyü yapılan kişiyi etki altına almak için beyninin belli noktalarına <<tesirler>> yayarlar. Bu tesirler tıpkı bizim göremediğimiz radyo dalgaları gibidir. Alıcı ve verici , doğru olarak konumlandırılmışsa; iletişim sağlanır. Söz gelimi siz FM frekansında 90,08 kanalına geldiğinizde net bir ses duyarsınız. Bu ses sadece o kanal bandı kullanan alıcılara ulaşır. Siz ayarı değiştirirseniz başka bir frekans bandına girer ve başka bir ses alırsınız. İşte cinlerin tesirleri de böyledir. Bir alıcı seçilir ve ona sinyaller ( enerjiler ) yollanır. Kişi o sinyalleri beyninde alır ve yorumlar. O kişinin etrafındakiler o sinyalleri alamazlar ve kişinin delirdiğini düşünürler.  Ama kişi sadece büyü etkisi altında hareket eder.

Kim ona ne derse desin, o sadece beynindeki sinyalleri dikkate alır ve bu empoze edilen düşünceleri içselleştirir. Yani bu duyguları ve düşünceleri; kendi düşünceleriymiş gibi kabul eder. Böylece etki altına alınmış olur. Büyü yapan medyumlar da bunun farkındadır ama bu işlemleri yapmadan önce, yetkinlik kazanmış olmalıdırlar. Aksi halde, o tesirleri diledikleri zaman geri çekemezler yani büyü bozma işlemini yapamazlar.  Bazen bir kimseye gönderdikleri bu güçler, iradesiz medyumun kendisine musallat olabilir. Medyum eğer yeteneksiz ve deneyimsiz ise bu tesirlerin altında ezilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca medyumlar