Büyü Bozma

Büyü Bozma

Büyü bozma da büyü yapma kadar zor olan bir işlemdir, eğer büyü papaz büyüsü ise yani büyü yapılırken, materyal kullanılmış ise o büyüyü bozmak hiç kolay olmaz. Çünkü ilgili kişinin özel parçaları , eşyaları yine kullanılmak zorunda olabilir. Bazı çok kötü ve kavi büyüler yapılırken; ölü hayvan kemikleri ve mezarlar kullanılır. Böylesi düğümlü büyüleri çözmek , bu ilimlerde derinleşmeyi gerektirir. Büyü bozma gibi bir ihtiyacınız olduğunda bu konuda deneyim sahibi ve bilgili bir medyum işinizi görecektir. Bu alanda yıllardır büyü yapma ve büyü bozma gibi faaliyetleri sürdüren medyum Haluk hoca diğer insanlara yardımcı olduğu gibi; size de yardımcı olabilir.

Büyü Bozmaya Ne Zaman Başvurulmalı

Sitemizde içine düşülen kötü ruhsal durumların, travmaların depresyonların etkilerinin, büyü nedeni ile olabileceğinden söz ettik. Sitemizdeki makaleleri okursanız insanların içine düştüğü çeşitli ruh hallerine örnekler bulabilirsiniz. Bu cinnet geçirme raddesine kadar gelebilen tesirler; kişinin ruhsal hayatını felç eder. Ruhsal olarak çöküntü içine sokar. Yaşamdan lezzet almama, intihar etme ya da başka insanlara zarar verme, evini terk etme, eşini terk etme işini terk etme, gibi bir çok olumsuz eylemi yapmaya yönlenmiş olan insanlarda “kara büyü etkisi” olabileceğinden söz ettik. Kara büyü bozulmadığı sürece; hayatınız üzerindeki kara bulutlar; tıpkı okyanusta etrafınızı kuşatan ve hareket olanağı vermeyen köpek balıkları gibi tüm yaşamınız boyunca etrafınızda dolanır dururlar. Gerçek potansiyelinizi ortaya koyup bir takım işleri başarmanızın önünü keserler. Hayatta mutlu olmak için adım atmanızı engellerler. Kara büyü bozma ya da büyü bozma işlemine ihtiyaç duyulmasının nedeni; bu kötü enerjileri bir an önce hayatınızdan def etmek ve mutlu yaşamak için özgür kalmaktır.

Etkili yapılmış bir kara büyü çok uzun yıllar boyunca etkisini sürdürür. Büyü bozulmazsa hayat cehennem gibi yaşanmaya devam eder. Ta ki uzman bir medyum tarafından işe el konulması ile beraber; etrafınızdaki görünmez kötü enerjiler birer birer dağılmaya başlar.  Büyü bozma işlemi ile uzun yıllardır iştigal eden medyum hoca Haluk ile görüşerek siz de hayatınızın çizgisini dilediğiniz mutluluk istikametine çevirebilirsiniz. Mutlu olmak sizin de hakkınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca