büyü çeşitleri

Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri çok farklı amaçlara göre değişir, her bir büyünün bir amacı vardır. Bu amaç için işlem yapılır. Büyünün tutması için medyum çalışır. Her bir olay için farklı büyüler yapılır, bağlama büyüsü kavuşması hedeflenen iki insanı bağlamak için yapılır. Direkt olarak işe karıştırılan hüddamlar ya da hadimler olduğunda, onlar alt planda çalışırlar ve amaçlarını yerine getirmek için, insanların düşüncesini değiştirmeye odaklı çalışırlar. Sürekli düşüncelere sinyaller yollarlar.

Beynimizde medullaoblongata adı verilen bir gizemli nokta var, bu noktaya gönderilen enerjiler ve sinyaller düşünceleri değiştirebilir. Düşünce değiştiğinde duygular da değişir. Bunlara bağlı olarak davranışlar da değişir. Bir kimseye soğutma büyüsü yapıldığında amaç o kimsenin birlikte olduğu diğer kişiden soğutulması amaçlanır. Cinler sürekli olarak bu noktaya sinyaller gönderirler. Sinyaller sürekli olduğu için, kişi etkilenmeye başlar. Fakat kısmet açma büyüsü yapıldığında o kimsenin kendisi ile beraber, çevresindeki insanlar da etkilenirler.

Büyü Çeşitleri Nelerdir

büyü çeşitleri

büyü çeşitleri

Geri getirme büyüsü yapıldığında bu varlıklar giden-kaçan insanın zihnine odaklanırlar ve onun düşüncelerini değiştirirler. Kişi yanlış yaptığını düşünmeye başlar. Davranışları zamanla değişir.

Bir kimseye hastalık büyüsü yapıldığında, bu kimseye gönderilen sinyaller onun vücut savunma direncini kırar. Bu çok karmaşık bir bilgidir ama karmaşık da olması gereklidir. Evrenin sırları herkese açık değil sadece bunu öğrenmek için çok büyük arzu besleyenlere açılırlar.

Değerli okurlar bir kimseye, aşk büyüsü yapıldığında, hedef kişinin tüm zihni ve varlığı diğer kimsenin iradesi altına girer, büyü yapılan kimsenin zihni sürekli olarak sinyallerle tesir altında tutulur. Büyü böylece etkisini gösterir. Nazar etkisi de öyle bir etkidir, kişi tüm konsantrasyonunu birinin mutluluğuna kötü niyetle odaklarsa o kimse muhakkak zarar görür. Eğer korunması için vefk yazılmışsa nazar tesir edemez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca medyumlar