Büyücü - Büyücüler

Büyücü

Büyücü kelimesi büyü yapan ve bu işle iştigal eden kimseyi ifade eder, büyücü kelimesi genel bir kavramdır. Bu kimseler dünyanın her yerinde büyü işi yaparlar. Fakat metotları farklıdır. Vo-do büyüleri Afrikalı büyücüler tarafından yapılır ve ölümcüldür. Tavuk horoz kanları kullanılarak yapılırlar. Süryani büyüleri Mardin ilinde Süryanilerin uzun yıllar boyunca yaptıkları bir büyüdür. Papaz büyüsü ülkemizde bozulması zor olsun diye yapılan büyülerdendir. Büyücü büyü yaptığı gibi, büyü bozma işlemi de yapar. Büyücü yaptığı büyü için bazı ritüeller takip eder.

Büyücülük Eskiden Beri var

Büyücü - Büyücüler

Büyücü – Büyücüler

Kanlı kansız, ak kara iyi –kötü büyüler vardır. Büyücü bu işlemi zevk için yapmaz, eski krallıklarda kralın sağ kolu büyücülerdir. Bir sefer düzenlenmeden önce özellikle Atina ve Roma’da krallar önce büyücülere danışırdı. Olur aldıkları zaman seferleri düzenlerlerdi. Seferde başarılı olduklarında, büyücünün kendilerine doğru yolu gösterdiğine inanırlardı. Savaşı kaybettiklerinde ise, bunun kendi kusurları olduğunu kabul ederlerdi. Yani büyücü her zaman doğrudur kabulü vardı. Zamanla bu bir yaygın meslek haline geldi, günümüzde her internet sitesi açabilen ya da açtırmaya karar veren insanlar binlerce yalan yanlış bilgi vererek insanları etkilemeye ve paralarını almaya çalışmaktadırlar.

Bu tip sahtekar büyücüler, büyücü bile değil, kulaktan dolma bilgileri alarak insanlara copyvefk ve muskalar göndermektedirler. Böylece gerçekten büyü işlemi yapabilecek, gerçek medyumlar da değerini kaybediyor. Fakat insanlar birkaç yanlış denemeden sonra doğru medyuma erişebiliyorlar. Sadece zaman ve emek kayıpları oluyor. Siz değerli okurlar siz de önce bu alanda gerçekten deneyimi olan uzman bir medyum aradığınızda içinde bulunduğunuz zor durumdan kurtulma imkanınız olduğuna inanarak medyum Haluk hoca ile görüşün. Kendisi size yardım edebileceği konularda, ( Bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, nazar büyüsü, aşk büyüsü, şirinlik büyüsü vs) gibi konularda size yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca medyumlar