Medyum Nedir

Medyum Nedir

Medyum Nedir büyü yapan ya da büyü bozan kişidir, bazı özel medyumlar var ki astral varlıklarla iletişime geçebilirler ve cin- melek gibi varlıklarla farklı bir ferekansta bağlantı kurabilirler. Bu bağlantı nasıl gerçekleşiyor bilmek için, önce beynin gizemlerini anlamak gerekiyor. Cinler insan beynine tesir edecek, sinyalleri belirli bir frekansta yayarlar. Bu frekanslar, kanal açıksa hem alıcı hem verici için haberleşmeyi sağlayabilir. Doğru frekansı tutturmak için beynin ilgili noktalarının açılması lazım.

Medyum Nedir

Medyum Nedir

Her insan bu noktaları açabilme potansiyeline sahip ama medyumlar bu alana yoğunlaştıkları için daha fazla potansiyel sahibidirler. Bu açıdan özel yeteneklidirler. Medyum Nedir Ne Yapar, büyü alanında zamanla deneme yanılma yolu ile olgunlaşır. Bir büyünün her koşulda işe yarayacağı kesinliği yoktur. Uzun yıllar sürekli çalışan bir büyü herkes için aynı tesiri göstermeyebilir. Her insanın farklı zihinsel yatkınlığı, tesirleri algılama becerisi vardır. Her insanın astral haritası başkadır. Alacağı tesirler başkadır. En etkili olan işlem ise cin musallatının ortadan kaldırılmasıdır. Kurandan Rukye ayetleri alınarak ve sürekli okunarak, cin uzaklaştırılabilir.

Medyum nedir, nazar etkisini de yok etmek için belli bir yol izler. Nazara karşı en etkili dualar vefke yazılabilir. Vefke yazılan duaların etkisi uzun yıllar kişiyi nazara karşı korur. Nazar vefki çok etkilidir, ayetel kursi de yine nazara karşı etki eder. Medyum biraz daha karmaşık olan duygusal sorunları da çözmek için vefk hazırlar. Kullandığı varlıklar, kişilerin zihinlerine sürekli olarak etki etmek için, bizim gözle göremediğimiz sinyaller gönderirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca medyumlar