Büyü Kaç Günde Bozulur

Büyü Kaç Günde Bozulur

Büyü kaç günde bozulur

Büyü bozma işlemleri büyüden büyüye değişmektedir büyü bozma duaları,bir nebze olsun etkili olur ancak bu duaların çok özel sayı adetleri vardır ve okunmaları için ek dualar da gerekir. Bir dua elbette ki kalpten gelir ve en makbulü de budur ancak kesin olarak yerine gelmesini istediğiniz işler olaylar için büyü yaptırmanız daha hızlı ve kesin çözümler sunar. Bir büyü yaptırıldığında bu büyü bozulmak için büyü bozmak, gibi bir eylem yapılmadıysa ömür boyu sürer. Büyü bozma hoca,arayışında bulunan siz değerli kardeşlerime şu kadarını söyleyebilirim ki her bir büyünün bozulması için yapılacak olanlar farklıdır ve her bir büyü ayrı ayrı metotlar gerektirir.

Söz gelimi size bir papaz büyüsü yapılmış olsun, bu demektir ki bazı özel eşyalar kullanılmıştır ve hatta kullanılan tırnak hayız kanı diş parçası saç belki de bir mezara gömülmüş olabilir. Bu işin içinden çıkmak için büyü bozma işlemi yapmak için engin bir havas ilmi bilgisi gerekir. Yine bazı cinlerin musallat olması için büyü yapılmış olabilir bu durumda hangi taifenin cinleri musallat edilmiştir ve onları def etmek için ne  tür bir yöntem kullanılacaktır ? Bu işi en deneyimli hoca yapmalıdır. Ama asla çaresiz değildir.

Büyü bozmak günah mı

Eğer birileri sizi felakete sürüklemek için kara büyü yaptırmışsa veya yapmışsa o felaketi atlatmak için bir girişimde bulunmak neden günah olsun? Sonuçta herşey insanların mutluluk ve refahı ve huzuru için değil midir?

Büyü bozmak için sirke

Evet bazı insanlar büyü bozmak için sirkenin kullanılabileceğini söyler tek başına sirke büyü bozmaz öyle bir şey yoktur. Sirke de başka materyallerle kullanılır hem de ölçülü olarak kullanılırlar.

Büyü bozma teknikleri,

Bu makalede siz değerli kardeşlerime büyü bozma teknikleri hakkında bilgi vermek caiz olmaz. Teknikleri diye bir şey yoktur. Sizler Google de aratıyorsunuz ama bu bilimsel bir deney ya da kesinliği kanıtlanmış nesnel bir olay değildir. Tamamen ucu bucağı olmayan milyar üssü milyarlarca evren, yaratık durum ve halden ve olaylardan bahsediyoruz.

 Büyü bozma kitabı

Yine bazı kardeşlerim büyü bozma kitabı var mı diye sorular soruyorlar, değerli kardeşlerim büyü bozma kitabı diye bir şey olmaz. Zira büyü yapmak da bozmak da çok büyük bilgi deneyim isteyen Havas ilmi gerektiren bir iştir. Bu işe 50 yılını veren hocalar var.Büyü bozma vefki hocalar tarafından yazılır ve büyü bozma ayetleri bir takım özel ve gizli öğretilerle, alıntılar yapılarak her sureden birkaç ayet veya kelime alınarak yapılabilir büyü bozma ayetleri olarak Kur’an da bir çok şifa verici büyü bozucu ve koruyucu ayet vardır. Bunların başında Ayetel Kursi gelmektedir. Büyü kaç günde bozulur sorusunu cevabına gelince; bu gün sayısı büyünün gücüne bağlı olarak ve çeşidine bağlı olarak değişir. Papaz büyüsü bozma eylemi sonuç almak babında aylarca sürebilir. Aşk büyüsü ya da dil bağlama büyüsü bozmak için 1 hafta beklemek gerekebilir.

Yorumlar

Büyüler bitti bozuldu. Neslihan
29 Kasım 2018

sevgili haluk hocam sayesinde üzerindeki kötü büyülerden kurtuldum size ne kadar minnettarım bilmezsiniz hocam beni bütün kötü enerjilerden kurtardınızya çok mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca