Çorum Medyum

517

Çorum’da en iyi medyumlar

Çorum medyum, Alaca medyum, Bayat medyum, Boğazkale medyum, Dodurga medyum İskilip medyum, Laçin medyum ve Kargı medyum olarak Çorum’da ve tüm illerde medyumluk hizmeti verenÇorum En İyi Medyum unvanına sahip olan medyum Haluk hoca artık dünyanın her yerinden insanların kendisine ulaşması ile daha fazla insana yardım ediyor. Çorum Ünlü Medyumlar arasında yer alan Haluk hoca aşk büyüsü ve bağlama büyüsü alanında uzman bir hoca olarak; hem büyü yapma hem de büyü bozma faaliyetlerinin yanı sıra; fal bakımı tarot bakımı gibi derin bilgi isteyen işlerde de rakipsiz bir medyumdur. Başarısını elbette ki  gizli ilimlere harcadığın onlarca yıllık tecrübesine bağlayan Çorum Medyumları arasında bulunan Haluk hoca birkaç farkla diğerlerinden ayrılmaktadır.

Neden Haluk hoca

Dertli olan ve çare bulamayan milyonlarca insan, gerçek ve güvenilir medyum arıyor, gerçek medyumlar insanlara gerçekten de yardımcı olabilirler. Çünkü onların hazırladıkları vefkler, ettikleri çok özel dualar insanların yaşamlarını çok olumlu yönden etkiliyor.

Çorum Güvenilir Medyum

Sevdiğim kıza kavuşamıyorum, aramızda büyük ve aşılmaz engeller var “ diyerek medyum Haluk hocaya baş vuran binlerce genç; inanılması zor bir şekilde yapılan işlemlerle sevdiklerine kavuşmayı başarıyorlar. Sevdikleri insanlar kendilerine, bir daha ayrılmamak üzere bağlanıyor. Bunun en büyük nedeni de hazırlanan vefkin çok başarılı ve etkin olmasıdır.  Pekiyi vefk nasıl yazılıyor ya da hazırlanıyor?

Bu işlem hiç de basit bir işlem değildir, evvela kişinin sıkıntısı dinlenir, sonra çözümü varsa, ki büyük ihtimalle vardır- o zaman kişinin doğum tarihi anne adı ve büyü yapılmak istenen kişinin bilgileri ve fotoğrafları alınarak işleme başlanır.  Dualar okunarak ve buhurlar yakılarak hazırlanan vefk; en sonunda yollanır ve tesirler mucize gibi yayılmaya başlar. Amaçlanan şeyin gerçekleşmesi için <<hüddam>> adı verilen varlıklar zorla cebren göreve getirilir.  Tüm bu işlemler <<vefk>> ile başarılır.

 

Zonguldak Medyum
Gaziantep Medyum

1 yorum

  1. inatçı Çorumlu dedi ki:

    Ben Bağlama büyüsü konusunda çok ihtiyaç duydum ve Haluk hocayı aradım. Elbette başlarda kararsızdım güvenmiyordum. Ama sevdiğim kızı başkası alamaz, bu olamazdı. Yıkılırdım. Bağlayayım da ne olursa olsun dedim ve bağlama büyüsü yaptırdım. Bundan 6 ay önce Haluk hoca bir vefki hazırlayıp bana gönderdi .Sağ olsun benimle çok ilgilendi. Büyü işlemi sonrası para alıp telefonunu kapatanlardan biri değildir. Dürüst ve yardım sever bir insandır kendisi . Bu nedenle ben büyüden sonra da onu arayıp durumu izah ettim, gelişmeleri takip ettik. Gerçekten çok yararlı oldu bağlama büyüsü sevdiğim insan bana bağlandı ben de ona bağlandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
0505 326 23 32
Sitemap DMCA.com Protection Status Medyum Medyumlar Almanya Medyum