Zonguldak Medyum

141

Zonguldak’ta en iyi medyumlar      

Zonguldak medyum, Kilimli medyum, Alaplı medyum, Çaycuma medyum, Devrek medyum, Gökçebey  medyum, Kozlu medyum ve Ereğli medyum olarak Zonguldak’ta ve tüm illerde medyumluk hizmeti veren Zonguldak En İyi Medyum unvanına sahip olan medyum Haluk hoca artık dünyanın her yerinden insanların kendisine ulaşması ile daha fazla insana yardım ediyor.

Neden Haluk hocayı Tercih Etmeliyim

Medyum arayışı içinde iseniz , başa çıkamadığınız bir derdiniz olabilir, bir de gerçek medyum bulma sorunu ile boğuşmak da ayrı bir derttir. Bu alanlarda çok uzun yıllar tecrübe sahibi olan ve bir çok insana yardım etmiş her an kendisine ulaşabileceğiniz bir nevi psikolojik danışmanınız da olan yeri geldiğinde yol gösteren medyum hoca bulmak zordur. Nadiren de olsa bu alanda yetişmiş gerçek medyumlar vardır bunlardan biri de Haluk hocadır zaten siz kendisini aradığınızda ve görüştüğünüzde, hemen bir güven oluşacaktır. Vefk işlemi yapılınca ve tesirler yayılınca, hayatınız iyi yönde gelişmelere ve sürprizlere doğru yöneldikçe bu güven daha da artacaktır. Etrafınızda bu tür sorunları olan insanlara da Medyum Haluk hocayı önereceksiniz.  Medyum hocanın elinde sihirli bir değnek yok, o sadece Havas ilmi ve Ledun ilmi çerçevesinde öğrendiği çok özel ve gizli ilimleri icra etmektedir, gerisini hadim denilen varlıklar yapar.

Zonguldak Güvenilir Medyum

Sevdiğim erkeğe ya da kıza kavuşamıyorum, aramızda büyük engeller var !” diye yakınan binlerce genç kız ve erkek var, bu insanlar  medyum Haluk hocaya baş vuruyor ve hayatlarının rotasını değiştiriyorlar.

Bu işlem hiç de basit bir işlem değildir, evvela kişinin sıkıntısı dinlenir, sonra çözümü varsa, ki büyük ihtimalle vardır- o zaman kişinin doğum tarihi anne adı ve büyü yapılmak istenen kişinin bilgileri ve fotoğrafları alınarak işleme başlanır.  Dualar okunarak ve buhurlar yakılarak hazırlanan vefk ; en sonunda yollanır ve tesirler mucize gibi yayılmaya başlar. Amaçlanan şeyin gerçekleşmesi için hüddam adı verilen varlıklar zorla cebren göreve getirilir.  Tüm bu işlemler vefk ile başarılır. Zonguldak Ünlü Medyumlar arasında yer alan Haluk hoca aşk büyüsü ve bağlama büyüsü alanında uzman bir hocadır.

 

Diyarbakır Medyum
Çorum Medyum

1 yorum

  1. Aşk Büyüsüne İnandım dedi ki:

    Ben aşk büyüsüne inanıyorum, etkisini bizzat kendim gördüm, sevdiğim adamla evlenmeyi düşünürken adamın niyetinin böyle olmadığı belli oldu. Beni kullanıyordu resmen. Ben ne zaman evlenmenin sözünü açsam konu değiştiriyor ve zamanı değil diyordu. Sonunda bu adamı yola getirmek için aşk büyüsü yaptırdım. Adam ciddi ciddi benden daha çok acele etmeye başladı. Bir an önce evlenelim diye. Tabi onu seviyorum o da beni seviyor. Ancak benim korktuğum bu büyünün etkisinin ne zaman biteceği? Haluk hoca uzun yıllar sürer dedi ya da başka bir karşı kara büyü yapılana kadar sürer dedi. Ama bakalım ne olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
0505 326 23 32
Sitemap DMCA.com Protection Status Medyum Medyumlar Almanya Medyum