karabiber büyüsü

Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsü kişinin kendi kendine de yapabileceği çok basit büyülerden biridir ve bazı deneyimlere göre 14 günde karabiber büyüsü etkisini gösterirken bazı deneyimlere göre 41 günde karabiber büyüleri etkisini göstermektedir. Karabiber büyüsü  hiçbir gizli ilimlere vakıf olmadan da yapılabilecek bireysel bir büyü yöntemidir, ülkemizde en çok rağbet gören büyüklerden biridir Bir nevi bağlama büyüsüdür. Genel olarak bekar insanlar sevdiği insanları kendilerine bağlamak için karabiber büyüsünü seçerler. Denemesinde herhangi bir sakınca yoktur etkisini göstermediğinde herhangi bir yan etkisi yoktur.

Karabiber Büyüsü Tutar mı

karabiber büyüsü

karabiber büyüsü

Karabiber büyüsü tutması kimse tarafından garanti edilemez ama eğer tutarsa kısa süre içerisinde etkisini gösterecek ve uzun yıllar boyunca başka bir büyü yapılmazsa etkisini sürdürmeye devam edecektir. Bazı çiftlerde bir ay bazılarında 6 ay etkisini sürdürdüğü görülmüştür. Büyü basitçe büyü yapılmak istenen kişinin ayak bastığı topraktan Bir avuç alarak saklamakla başlar saklanan bu toprak parçası bir bez üzerine döküldükten sonra etrafında 84 kere dönmek ve her dönüş tamamlandığında büyü yapılacak kimsenin adı ve annesinin adı söylenmektedir.  2. aşamada ise bu toprağa bir miktar karabiberin dökülmesidir. Akşam vakitlerinde yapılması önerilen bu büyünün karşı tarafa tesir verdiği söylenmektedir.

Dikkat edilirse karabiber büyüleri bireysel olarak yapıldığında herhangi bir vefk ya da muska kullanılmamakta sadece kişinin kendi imkanlarıyla yapmış olduğu bir ritüel olarak görülmektedir. Karşıdaki insanı gerçekten etkilemek istiyorsanız bu büyüden daha güçlü bir büyü hazırlamak istiyorsanız Medyum Haluk Hoca ile görüşerek gerçek bir bağlama büyüsü yapmanızı öneriyoruz. Çünkü bağlama vefkleri 100 de 99 tutan büyüler olduğu için bağlama büyüsü öneriyoruz. Bağlama büyüleri vakit kaybetmek istemeyen ve işi acele olanlara önerilmektedir. Daha kesin sonuçlar verir, karabiber büyüsü ise bir deneme- yanılma büyüsüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca medyumlar