kısmet açma duası

Kısmet Açma

Kısmet açma duası en iyi medyum Haluk hoca tarafından yapılır bu büyü yapmak için bireysel olarak da çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz. Örneğin Havvas ilimlerinde geçtiği üzere; Arabi Ayın ilk cuma günü temiz bir kağıt üzerine 41 kere vereceğimiz ayetleri yazacaksınız ve bu ayetleri yazdıktan sonra 489 kere Ya Fettah ismi şerifini okuyup bu ayetleri Üzerinizde taşıyacak ya da iş yerinizde baş köşeye atacaksınız kısmet açma için büyük oranda başarı elde edebileceğiniz Bu yöntem Havas gizli ilimlerden alınmıştır.

kısmet açma duası

kısmet açma duası

Eğer iş yeriniz varsa çok fazla müşterinin gelip alışveriş yaptığını şahit olacaksınız. Borçlarınızın Güneş görmüş kar gibi eridiğini göreceksiniz. Eğer Arapça yazma bilgi ve yeteneğiniz yoksa bu işe zaman ayıramazsanız, Medyum Haluk hoca sizin için vefk hazırlayabilir ve kısmet açma vefkini 1 hafta içerisinde hazırladıktan sonra size posta ile gönderebilir, söz konusu ayetler Fatır Suresi 29 ve 30 ayetlerdir kısmetinin açılmasını isteyenler özellikle işyeri sahibi iseler mutlaka her sabah dükkana geldiklerinde 489 kere Ya Fettah ismi şerifini okumayı ihmal etmemelidirler. İkinci bir yöntem olarak kısmet açma büyüsü kısmet açma duası olarak bilinen Vakıa suresinin okunmasıdır. Vakıa Suresi Her cuma okunduğunda Kısmetin açıldığı bolluk ve bereketin iş yerinize dolacağını görebilirsiniz.

Daha fazla istifade edebilmek için 40 gün boyunca her ikindi namazından sonra Vakıa Suresi’ni okumanız bereketi kat kat artıracaktır. Tabii yine Fettah ismini zikr etmeniz gerekiyor. Arapça olarak vefk hazırlandığında bu vefki dükkanın girişine asmanız sadece Ya Fettah zikrini yapmanız yeterlidir. Eğer vefk hazırlamadan Kısmetin açılmasını istiyorsanız söylediğimiz gibi duaları okumamız gerekiyor. Kısmet açma vefki veya kısmet açma büyüsü konusunda ülkemizin en becerikli medyumlarından biri olan profesyonel Medyum Haluk Hoca sizlere bu konularda bir telefon kadar uzaklıkta kendisini arayarak işlerinizin daha iyi yoluna girmesini bolluk ve bereketin hayatınızı canlandırmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca medyumlar