Köpek Gibi Aşık Etme Duası

Köpek Gibi Aşık Etme Duası

Köpek aşık etme duası ya da aşık etme büyüsü yapan medyum arayışında iseniz doğru yerdesiniz demektir, sizin için yapılacak bir aşık etme duası hayatınızı değiştirebilir, nasıl mı? Makalemizi takip edin ve Medyum Haluk hocanın yazdığı vefklerin etkilerinden sizlere bahsedelim.

Diyelim ki bir kıza ya da bir erkeğe aşıksınız ve onu hayatınızın anlamı olarak görüyorsunuz fakat bu kız ya da erkek, sizin gibi düşünmüyor. Size karşı soğuk davranıyor ve size yüz vermiyor. Belki de gözleri daha yükseklerdedir ama o yüksekteki kişi onu sizin kadar sevmeyecek . Böylece aşkını ziyan olup gidecek. Bu çözümsüzlüğe bir çare bulmak gerekmez mi? Gerekir elbette. O halde Medyum Haluk hoca medyum haluk aşık etme duası yani aşık etme vefki ile sevdiğiniz o insanı köpek gibi aşık edin. Bunu yapmak sizin elinizde, sevdiğiniz insan elinizden kayıp gitmesin önleminizi emin ellerde alın.

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü

Bu büyü aslında her zaman söylediğimiz gibi bir vefk ten ibarettir. Yani hoca eline özel mürekkepli kalemi ve bembeyaz kağıdı alır. İçine daire ya da kare veya iç içe üçgenler çizebilir. Bunu tasarlaması nasıl oluyor diye merak ediyorsanız izah edelim, sevilen kişinin köpek gibi aşık edilmesi için gerekli olan hüddam isimleri ve zikirler ve duaların Ebcet karşılığı sembolleştirilmiş olarak kaç karakter ya da sembolden oluştuysa o kadar kare gerekir. Sonra da bu semboller  belli bir usul çerçevesinde vefke hazırlanan şekle yazılırlar. Sonra bazı güzel kokularla süslenirler ve kapatılırlar.  Etkiler bu saniyeden itibaren başlar.

Yorumlar

Sevilay
29 Kasım 2018

Merhaba benim de sorunum, eski sevdiğim adamla. Beni 3 yıl oyaladı tam evlenecek iken birden bir şeyler oldu ne olduysa, bir başka kadına tutuldu ve onunla birlikte olmaya başladı. 1 yıl kadar ben onu bekledim, sonra o kadından da ayrıldı ben de bağlama büyüsü yaptırmanın uygun olacağını düşündüm sonunda bağlama büyüsü yaptırdım. Bağlama büyüsü etki gösterdi ve sonunda kavuştuk artık başka kadınlara bakmıyor ve onlarla ilgilenmiyor. yakında evleneceğiz buradan gelişmeleri paylaşacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca