mum büyüsü

Mum Büyüsü

Mum büyüsü bir kimseyi kendine aşık etmek ya da bir kimseyi kendinden soğutmak amaçları ile yapılabilir. Tıpkı kaşık büyüsü gibi hem birleştirme hem de ayırma fonksiyonu vardır. Mum büyüsünün ritüelinde küçük değişimler yaparak birleştirici özelliğini yok etmek ve ayırıcı özelliğini ortaya çıkarmak mümkündür. Bilinen en basit yöntemlerle uygulanan büyüler arasında olan mum büyüsünün etkisi 60 gün veya 1 yıl içinde kendini göstermektedir. Mum büyüsü bozdurma için işlem yapılmadığı  sürece etkisini sürdürür. Son derece ekonomik bir büyüdür, fazla bir masrafa girmeden yapabileceğiniz bir işlemdir bu büyü yapmak için 2 adet mum yeterlidir.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır

mum büyüsü

mum büyüsü

Herhangi bir boyda veya renkte mum kullanılabilir Önemli olan mumun kimi temsil ettiğini niyet etmek ve buna göre hareket etmektir. Seçilen iki tane mumun aynı boyda ve aynı renkte olmasına dikkat ediniz, mumların üzerine çeşitli desenler çizeceğiniz için beyaz olmaları yararlı olabilir. Medyum hoca bu mumların üzerine Bazı semboller çizer ve kadını temsil eden mumu 7 defa yakıp söndürür her okuma ve söndürmede bir ritüel vardır, daha sonra erkeği temsil eden memur 7 defa yakıp söndürür son aşamada bu iki mumu beraberce yakıp iç içe erimelerini sağlar. Bu mumlar iç içe erirken 7 defa özel dualar okunur sonra mum tamamen tükeninceye kadar beklenir. Böylece kadını ve erkeği temsil eden bu mumların birlikte eritilmesi sağlanır bu metot hem kadında hem de erkekte karşılıklı bir sevginin doğmasını ya da filizlenmesini sağlar.

Eğer bir sevgi varsa bunu güçlendirmeyi sağlar. Bu mum karışımına tuz ve karabiber eklediğinizde ve duaları okumayı okuma sürecini farklı şekilde ayarladığınız da bu kez ayırmak için çalışacaktır. Mum büyüsünün nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız ve mumların üzerinde yazacağınız sembolleri bilmiyorsanız Medyum Haluk Hoca ile görüşerek bu konuda bilgi alabilirsiniz.Dünyanın neresinde olursanız olun, medyum Haluk hocaya erişebilirsiniz. Kendisi bağlama büyüsü -aşk büyüsü uzmanı olarak ünlendi. Çok uzun yıllardır vefk yazıyor ve vefklerinden binlerce insan istifade etti. Siz de bu mesut insanlar arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca medyumlar