Nohut Büyüsü Nedir, Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur

Nohut Büyüsü

Nohut büyüsü nasıl yapılır ve ne için yapılır konusu hakkında bilgi vermek istedik, nohut büyüsü nohutların kaynatılması ve üzerine duaların okunması yolu ile yapılıyor. Bu büyüyü medyum yaparsa tutma olasılığı daha da yükselir. Ancak bireyler de kendi başlarına yapabilirler.      Önce 3 gün oruç tutuyorsunuz ardından sevdiğiniz insanı kendinize bağlamak için 44 adet büyük iri nohut seçiyorsunuz. Bu nohutları iyice kaynatıyorsunuz. Sonra her bir nohut üzerine özel bir dua okuyorsunuz.  44 nohut üzerine İhlas okunması yapabilirsiniz, bunları okuduktan sonra bu notların suya atacaksınız ve haşlayacaksınız, nohutlar pişerken yavaş yavaş siz de sevdiğiniz kız-erkek  adını zikredin.

Nohut Büyüsü Bir Aşk Büyüsüdür

Nohut Büyüsü Nedir, Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur

Nohut Büyüsü Nedir, Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur

Nohut büyüsü sizi %100 başarıya götürecek bir büyü değildir, eğer doğru yaparsanız bazı tesirleri olabilir. En kesin çözüm için medyum haluk hoca size daha fazla yardımcı olabilir. Sevdiğiniz kişi bir başkası ile evlenmek üzere ise, işiniz acil ise hoca ile görüşün. Bir hafta zaman kaybetmek istemiyorsanız hoca ile görüşerek bu süreyi kısaltabilirsiniz. Neticede nohut büyüsü de bir aşk büyüsüdür. Piyasada artan şaklabanların insanların emeğine göz dikmesine ve onları yanlış yönlendirmesine çok üzülen Haluk hoca bu insanların tuzaklarına düşmemeniz için İnternet üzerinden de hizmet vermeye devam ediyor.

Çeşitli gizli ilimlerde uzmanlaşan medyum Haluk hoca ile görüşerek her derdinize derman bulabilirsiniz. Sizi çok sıkıntıya sokan olaylar olduğunda, bunların çözümsüz olmadığına inanın ve telefona sarılın. Medyum Haluk hoca 20 yıldan uzun süredir, özellikle aşk vefki bağlama vefkleri ve büyü bozma fal bakımı gibi hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Bazı okurlar nohut büyüsü yaptıklarını ve tutmadığını söylüyorlar. Onlar 3 gün oruç tutma işini atladıklarını da ekliyorlar. Eksik eylemler sizi sonuca götürmez.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca