İğneli Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur, Etkileri Nelerdir

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü bilinen en tehlikeli işlemlerden biri, Sabun Büyüsü yaptıran biri, bir başkasının sağlığını tehlikeye atmak, onu hastalandırmak ve nihayetinde öldürmek ister. Bu kadar büyük bir düşmanlık duygusu olmazsa sabun büyüsü yaptırmaya yanaşılmaz. Bu büyü yaptırıldığında, eğer büyü tutarsa hedef kimse, sabun eridiği sürece gittikçe hasta olur, sabun eridiğinde ise ölümcül bir hastalığa yakalanır. Sabun büyüsü yapmak için belli yöntemler vardır ancak bu makalemizde sabun büyüsü nasıl yapılır sorusunu açık bir şekilde cevaplandırmayacağız. Çünkü çok tehlikeli bir büyüdür. Karşı tarafın hayatını kaydırmaya yönelik düşmanca bir büyüdür. Müslüman ve imanlı medyum hocalar bu büyüyü yapmazlar, daha çok islam dışı olan ya da inancı olmayan kimseler bu yönteme başvurur.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

İğneli Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur, Etkileri Nelerdir

İğneli Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur, Etkileri Nelerdir

Kısa sürede çok zarar veren bir büyüdür sabun büyüsü, kökeninin Süryani olduğuna inanılır. Adından da anlaşılacağı gibi sabun kalıbı alınarak yapılan sabun büyüsü yapılmaktadır sabun üzerine hedef kişinin, şekli temsili olarak çizilir ve vücudu çizildikten sonra o noktalara iğne batırılır. Böylece neresi zarar görsün istenirse, orası iğnelenir. Sabun üzerine Süryanice sözler okunur ve sabun erimek üzere bir yere saklanır. Sabun yavaş yavaş eridikçe hedeflenen kişide hastalıklar oluşur. Böylece sabun tamamen tükenene kadar acı çeker. Sabun tükendiğinde ne olur? İşte için en kötü yanı burasıdır sabun tükendiğinde kişi de ölür.

Sabun büyüsü nasıl Bozulur

Medyum Haluk hoca bu tür büyülerin bozulması için işlem yapabilir. Sizin de böyle anlam veremediğiniz bir hastalığınız varsa medyumu arayın.Siz de manevi veya maddi sorunlarınızda size 20 yıldır hizmet eden medyum Haluk hoca ile irtibata geçin ve içinden çıkamadığınız bu zor durum için yardım alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca medyumlar