bolu medyum

Ücretsiz Yıldızname Bakan Hocalar

Ücretsiz yıldız name bakan hocalar

Ücretsiz yıldız name baktır,ücretsiz yıldız name nasıl bakılır,ücretsiz yıldız name falı indir,ücretsiz yıldız  name bakan hocalar,ücretsiz yıldız name yorumu,ücretsiz yıldız nameye bakan hocalar konusunu incelemektesiniz. Siz de en tecrübeli medyum eli ile

  • Ücretsiz yıldız  name ebced,
  • Ücretsiz yıldız name bakma,
  • Ücretsiz yıldız name baktır,
  • Ücretsiz yıldız name bakan hocalar,
  • Ücretsiz yıldız name bakılır,
  • Ücretsiz yıldız name bakmak,
  • Ücretsiz yıldız name bakım,
  • Bedava yıldız name bakma,
  • Ücretsiz yıldız nameye bakan hocalar,

bedava fal bakımı yaptırmak ve burç bakımı yaptırmak su falının sizlere neler söyleyeceğini öğrenmek istiyorsanız medyum Haluk hoca sizi bekliyor. Sizden bir ücret talep etmeyen yılların medyumu Haluk hoca çok güçlü görülere sahiptir ayrıca hüddamları da çok haber alma alanında çok faal çalışmaktadırlar. Bilindiği gibi titreşimler aleminde yaşıyoruz hayattaki her şey hücreden atoma kadar her şey istisnasız olarak titreşmektedir. Bu titreşimler evrenin yapısını ve hayatı oluşturuyor. Hüddamlar bu titreşim enerjilerini kullanarak henüz teknoloji ve bilimin ulaşamadığı noktadan yada perdeden çok çeşitli akıl almaz bilgilere sahipler bazen de bu yeteneklerini insanların hizmeti için kullanırlar. Bu hizmet, yazılan bir vefkin direktiflerini yerine getirmek olduğu gibi;  bir kişiyi bekleyen ve onun çevresinde yoğunlaşan tehlikeleri de haber verebilirler.

Yani sözün özü fal bakımı çok basit bir işlem değildir bazı şarlatanlar bu işi çok sömürdükleri için ve insanlara yalan söyledikleri için iş daha çok  eğlenceli bir iş olarak görülüyor. Oysa kadim Hindistan’da –ki medeniyetin başlangıcı sayılabilen bir ülkedir- burada Tarot astroloji ilmi gibi ilimlere büyük saygı duyuluyor. Bir kimse önemli evlilik nişan iş başvurusu gibi işlemleri yapmadan önce yıldız namesine baktırır ve bu işe girişmekte bir mahzur olup olmayacağı sezgisini almaya çalışır. Tarot falı da bu amaçlarla kullanılır. Su falı yine bu tür bilgiler almak için kullanılır. Örneğin insanların burçları onların tam olarak nasıl bir ruh haline sahip olacağını onların meyillerini zayıf noktalarını belirleyebilir.

Her bir yıldız insanların burcuna göre belirli zamanlarda belirli enerjileri dünya üzerine yollar. Bu enerjiler insanların hayatlarını ; hastalık ölüm ya da zenginlik gibi çok önemli noktalarda etkiler. Bir yıldız sizin sahip olduğunuz burca göre, belli bir zaman diliminde size bilinçsiz olarak negatif tesirler yolluyorsa sizin bu muayyen zamanlarda çok önemli kararlar vermemeniz gerekir. Eğer verirseniz yanlış kararlar verirsiniz. Medyum hoca yıldız name bakımı ile sizlere bu zamanların hangileri olduğunu ve hangi yıldızların etkisi altında olduğunuzu bildirebilir.

 

Yorumlar

Gülten
01 Ağustos 2018

Ilerde eşimle boşanacazmi

Ferda
27 Ağustos 2018

Aşk ve eğitim gelecegim hakkında hissettikleriniz.neler acaba

gonul
07 Eylül 2018

hocam hamileyim ara kanamalarim oldu cocugumu saglikla kucagima alabilecekmiyim

Ercan
03 Kasım 2018

Benim hirbişeyim rast gitmiyor çok mutsusuz bana allah razı iyi tanıyan hoca varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen whatsapp İletişime Geç?
Hemen Arayın... medyum medyum hoca medyumlar